Řekni mi, co používá dáš svou terasu nebo východ ven a říct, jaké jsou vaše základní nábytek je zásadní. A to je, že pokud máte velikost verandy XL, všechno nevejde. Takže priority hry. Jste více než ležet na slunci (nebo ve stínu) a nyní dolce daleko niente nebo nerozumí léto bez jídla pod širým nebem s rodinou a přáteli? V případě, že metry jsou problém, zůstat s tím, co dělá šťastnější a amuéblalo, aby co nejvíce. Chybí nám ruku.

Jíst pod širým nebem

Mají m Máte pokoj, aniž by se stolem a židlemi (nebo lavice) není stolování. Ty budou vaše základní.

Chcete-li pár metrů

Pokud váš balkon je malý, ale sází na výsuvným stolem růst ve chvíli, kdy ji budete potřebovat. Pokud jde o židle, armless lepší, protože zabírají méně místa. Skládací jídelna jsou ideální pro odnímatelný nebo vosky a ubývá podle svých potřeb. Velmi vhodná alternativa pro židle jsou banky, protože poskytují další místa. Pokud se rozhodnete skladových prostor můžete ušetřit z rohože nebo polštářky na drobné příslušenství, jako jsou svíčky nebo koše.

Letní kuchyně veranda s křesly vláken v blanco_428052

Pro velké terasy

Není mnoho metrů, měli byste se rozhodnout pro větší trh tabulky. Vyberte si design myšlení vašich potřeb: pokud jste zvyklí se sejít mnoho doma, neváhejte: Jdi na velikosti tabulky Von Trapp rodiny! Ale pokud v létě jídla jsou obvykle v malém výboru, možná je lepší si koupit design odpovídající vašim potřebám a doplněný velmi praktické pomůcky, jako servírka.

Galerie, 22 fotky
Nábytek a doplňky, aby si venku

Letní být na míru

Možností je mnoho a jsou různé: sedací soupravy, křesla, židle, stoličky, křupky ...

Chcete-li pár metrů

Nábytek na míru bude vaše nejlepší volba. Pokud můžete, neváhejte: sofa práce "L" vzít za roh nebo dřevěnou konstrukci nebo -versátiles palety a velmi fashion-, jako banka nebo chill out metrů bude vymáčknout maximum. Pokud dáváte přednost více konvenční možnosti, oceňují výběru pohovku nebo více křesel, která bude dávat víc hrát. V každém případě, hledá návrhy přímek a zabraňuje vlákna mají tendenci být objemné. Dřevo, železo a (velmi lehký) hliník jsou dobrá volba bude záviset na vašem vkusu a stylu, které chcete, aby vaše terasu. Dokončit pokoj s konferenčním stolkem nebo několika tazích, které také slouží jako další sedadlo a opěrka nohou může fungovat tabulky. Valóralo.

Terasa s lavicí a křeslo fibras_433782

Pro velké terasy

Tento limit je kladen vašim potřebám. Pohovka (nebo dva!), Pár židlí, stůl pohodlně centrum, konferenční stolek, křupky, zavěšená houpačka ... Uspořádejte si prostor, aby cítili jako doma. Co se týče materiálů, přirozenou volbou a velmi dokonalé móda pro vchody či zastřešené terasy je Esparto. V opačném případě můžete vždy zvolit umělých vláken (nulová údržba), dřevo (vybrat to s ochrannými procedur směrem ven), žehlička (citlivé na vodu a soli) a hliníku (lehký a odolný vůči vodě a slunce ).

Letní slunce nebo ležení na slunci

Solárium královna je stále židle. Ideální pro slunce koupat nebo si odpočinout při čtení ve stínu.

Exteriér s bazénem a tumbonas_436699

Před volbou, myslíš, že pokud budete pohybovat jako obvykle. Pokud ano, vybrat design, který je lehký kola, budete děkovat. Plážová lehátka, kříženec mezi židle a křesla, jsou dobrou alternativou k několika metrech: zabírají méně a jsou skládací. A pokud máte zahradu, proč nemít potěšení z instalace houpací síť? Naps ve stínu stromu bude epos.

Velmi užitečným dodatkem

textil

Jsou základem, který poskytuje komfort. Tip: vyberte základ pro textil (kryty židle, koberce ...) speciální látky pro venkovní použití, i když dražší, vydrží déle a v lepším stavu. A především světlé barvy dát větší pocit svěžesti a není tak horké, jak tmě. On poznamenává barvu vyjímatelnými polštářky, plédy ... snadno obnovit jako módní doplněk.

koberce

A proč ne šaty venku? To dělá to mnohem příjemnější chodit naboso, hlavně v půdách, které se mohou přehřát, jako je keramika nebo kámen. Přírodní koberce vláken dá velmi svěží a letní poznámku. Pokud chcete, barvy, vinyly jsou velmi praktické: odolné proti opotřebení a skvrnám jsou omyvatelné a jsou k dispozici v široké škále vzorů.

Farolillos

I když to není jít na večeři u svíček, které jsou praktickým doplňkem, který vytváří atmosféru. Kromě toho, že jsou samy o sobě ozdobné a investice je minimální.

Cestos

Doplňují nejuniverzálnější, zda chcete mít po ruce časopisy nebo knihy, kterou právě čtete, aby polštáře a plédy, když nemusíte. Kromě toho dávají velmi přirozený nádech vaší terase. A jsou v!

Galerie, 22 fotky
Nábytek a doplňky, aby si venku

Nechte se inspirovat nápady a návrhy, které byly shromážděny v galerii a našli jídelní stůl nebo židle, které budete mít čas při pohledu na obchoďáku. ¿Terraceamos?