Alegra ten dům! A doporučujeme vám to udělat ve velmi přirozeným způsobem: s květinami. Tentokrát se spoustou barev. Pro živější ve formě žlutého máku k nejromantičtějším jako Pink francesilla tóny. A zelené ... nenechte si ujít to! To zanechá spoustu svěžesti a květiny jsou protagonisty těchto oborů. Ano, Ramos. Množné číslo. Vzhledem k tomu, tentokrát květinový stylista Mireia Abras vás nabádá k vytvoření kompozice s hlavní větve a dvou menších. Více života, více barev, více radosti.

Ve videu uvidíte, jak snadné je utvářet tyto krásné kytice. Co květy zvolit? Pokud máte své oblíbené, jděte do toho! Přizpůsobte si kytici, jak se vám líbí. Jedná se o odrůdy jsme si vybrali.

Mise en místo květin, aby se veselý a barevný kytice

Závazek k transparentnosti

A tady je tolik krásy ... Proč se schovávat za neprůhlednou váze? Nejlepší crystal si je vybral buď do výšky i šířky ročník vázy nebo nádob. Jeho transparentnost umožní vzácný zelený stonky také dobře hodí na dohled.

Sloučeniny a kytice

Ačkoli kytice s těmito květinami mít dost síly a styl zdobit sám, to je pravda, že ve složení dosahuje znásobit své radosti a vitalitu.

Několik úrovní. Spojuje různé velikosti nádob, které jsou osazeny jedním prominentní než ostatní.

Nejlepší měnit. Není nutné, aby všechny tři větve jsou identické. V tomto případě jeden ze dvou nejmenších jsme upustit žlutého máku, takže převládající škálu růží. Tak jednotnost je přerušeno a kompozice je přirozenější.