Dům víkendu bývá miláčkem rodiny. Zde jsme nalít naše očekávání, aby byl šťastný, a mnohokrát jsme ho dostali. Majitelé tohoto dřevěného domu uspěl.

Často druhé domovy mají duši. My jsme dali tolik lásky do jejich vytváření a ozdobte je nejen nám uklidňující účinek, ale také nám zvláštní afinitu že bydliště nemusí vždy dostat. Ten pocit je pěkné s majiteli domu, který strávili dva intenzivní roky práce: „Země, kterou jsme se nachází nějaký čas. Snila s myšlenkou nákupu a získat dům, říkají, a kontakt s dobrou stavitel nás vyzývají, aby se ponořit. "

Niels Aben je podnikatel, majitel kempu několik kilometrů od domu. „V okolí si můžete procvičit horské sporty, venkovské turistiky či utišit výlety do přírody. Líbí se mi představa, že v kontaktu s přírodou, aniž by se pohodlí městského bydlení, „vysvětluje.

Niels i jeho rodina hrál tím, že dřevěný dům, který je velmi dobře izolované a integrován do přírodního prostředí. Ale také se snažili vdechnout nějaký elegantní interiér vzduchu a daleko od rustikálním stylu. Potřebovali domácí neformálnosti víkend a zralost svůdné prostor v každém ročním období. Volba některé kusy nábytku a použití dvou barev, bílá a šedá kobalt, pomohl. „Bílý Zdálo se nám nezbytné pro dosažení velmi světlé prostory. Malujeme všechny stěny, stropy, trámy, hodně z podlahy a nábytek. Gray přítomný v některých pokojích, favorizoval duchu závažnosti, které jsme se snažili, například v ložnici. "

Od jara do podzimu je hvězda veranda prostor a transformován jako den pokračuje. Jednoduchá dřevěná plošina zužuje kontemplativní prostor s výhledem na les. Jako provizorní jídelně vyzývá dlouhé rozhovory ve večerních hodinách. Uvnitř stůl pro osm se používá jako pracovní plochy nebo zimní stolování.

Dům je rozdělen do dvou pater. V pravém dolním jeden kuchyní a obývacím pokojem spojuje. Prvních domy ložnic a používá stropní světlo, které vylévá přes světlíky mansardovou střechou.

Dveře a okna siroka -Vždy doprovodu čas propojují interiér s exteriérem. A střízlivost nábytku je obohacena nějakým kusem starožitného a lustrů, které osvětlují každý pobyt. Přinést ten správný nádech propracovanosti.