Nachází se na kopci, 500 metrů vysoká, tento osamělý dům a uvítacích vládne přes údolí duby a olivovníky uhrančivý pohled. Neobvyklý poklad, protože této oblasti plánují omezení plánování, aby byla zajištěna jejich současné a budoucí klid. A žádné nové licence jsou poskytovány stavět na této zelené rohu pertenenciente město pouhých dvaatřiceti sousedů nichž polovina jsou děti. Takže jejich majitelé mají zaručenou exkluzivitu místa, která zůstala beze změny po staletí.

Galerie, 18 fotek
Nový dům mallorquina

Ale i když je dům se zdá téměř stejně staré jako ve stejném údolí, to je vlastně nové dílo, i když stvořeni k obrazu tradičních mallorské konstrukcí. „Licence byla udělena na mnoho let a pravidelně byla obnovena. Koupili jsme ho v roce 2002, kdy byly práce již byly zahájeny, „říká současný majitel. V rámci projektu byl pověřen architekt Bernardo Oliver, jedno z největších odborník v původní konstrukci. „Všichni si myslí, že je to starý dům,“ potvrzuje majitel. Materiály této oblasti, z fasády na dlaždici extrahovali v okolních lomech, jsou klíčem k tomuto tradičnímu vzhledu.

Vztahující se k tomuto článku

Tyto oblouky jsou samy triumf

Rustikální MALLORCA VÍCE

Tyto oblouky jsou samy triumf

Architektonické mistrovství, majitel shrnul v pojetí prostoru a rozumného využívání světla, jsou důležitým pilířem blahobytu, které v něm žijí. „Je příjemné pohybovat uvnitř domu. Hřídele jsou zvýšeny skvěle. Pokoje jsou velké a otevřené, ale stejně tak dobře promyšlené, že neztrácejí svou nezávislost a místo toho vám umožní vychutnat si pohled z libovolného místa. Tyto ventantas mít přesnou velikost světlo, aby se skrze ně, aniž byste rušili kdykoliv, „říká majitel, který se svou rodinou těší sdílení s přáteli na radost ze života v údolí, jeden z nejlepších míst de Mallorca. Toto klima jedinečnost je naprosto uvažováno v architektuře. Dům je v teple v zimním období, kdy je toto místo několikrát opakuje podívanou na sněhu, poměrně neobvyklým jevem na ostrově. V letním období je radost vzít si zaplavat v bazénu, snack podle překážka verandu a ještě si příjemnou teplotu v interiéru.

Pokoj s obývací a jídelní

Majitel chtěl osobně jednat s výzdobou interiéru, ve dvou patrech. „Ke své práci jsem obeznámen s mnoha různých architektonických a dekorativních stylů. Neměl jsem apriorní představu o domě, ale mnoho informací, které jsem byl kapající v reálném čase. " Vzhledem k tomu, rozumného využívání tapet, nábytku nebo z tvrdého dřeva práce, či gobelíny jasně odrážet veškeré světlo královna údolí, kde, vynikající Tato typická Mallorcan dům, který nevypadá mládí.

Galerie, 18 fotek
Nový dům mallorquina