Ráj v ráji. Rafael Danés definuje tento dům ... a pohled, který cítil, když viděl ji před pěti lety. „Zamiloval jsem se do první krajinu“ v tomto koutě jihovýchodní Mallorce, jeden z nejlépe dochovaných z ostrova, kde se rozhodl vytvořit svůj vlastní ráj.

Galerie, 19 fotky
Kout ráje v MALLORCA

„Stavba již existovaly, ale důkladně jsem reformován, aby se do domu se mu zdálo. Mou hlavní myšlenkou bylo, že bydlení bylo začleněno do krajiny a všechny pokoje mají výhled na naplno. Všechna okna rámuje vzácnou komoditou. "

jiný pohled na verandě a jídelny

Nádherné veranda, kde Rafael připravuje tabulka shrnuje hlavní směry, jimiž se řídí výzdobu domu. „Podíval jsem se teplé prostředí, s organickou dotek, založená na světle pískové barvy kamene Santanyí“. V této souvislosti si vybral Rafael dřevěným nábytkem a přírodních vláken a zvolil velmi speciální závěsy: „Jsou všechny staré prádlo listy byly získávání Almoneda obchody. Když jim přiblížit, uvidíte, že mají vyšívané iniciály svých bývalých majitelů. Je to moje subtilní pocta velké domy a rodinné ságy z ostrova. "

"Podíval jsem teplém prostředí, s organickou dotek, založená na světle pískové barvy kamene Santanyí"

Na zápraží sedí mimo stolování se stolem čtyři metry a pokoj s dvěma pohovkami. „Zdejší večery jsou potěšením. Naproti obec Cas Concos a osvětlená věž kostela Sant Nicolau je jako lampa, která svítí v noci, „říká Rafael.

Pokoj s rohože

Přestože dům je navržen tak, aby si venku, vnitřní pohodlí není opomíjen. Velký pokoj ubytuje obývací pokoj a jídelna, kde „čirý písek a rozbité bílých textilií šířit veselou a relaxační a zároveň lehké,“ říká Rafael.

Galerie, 19 fotky
Kout ráje v MALLORCA

Dvojité dveře vedou do kuchyně. „Skleněný slide a to tak otevře nebo zavře podle potřeby, a vždy nechat světlo a vzhled“. Stojí v nejvyšším patře hlavní apartmá.

Ložnice s pracovním koutem

Romantický krb, nyní dvě terasy, jeden vnitřní a jeden venkovní. Protože ten Rafael poukazuje na jih, kde je profil na ostrov Cabrera měny. Rafael je hrdý na tento dům, který také pronajímá v létě. „Když jste strávili pár dní tady, vidět život jinak. Je to celkem dekomprese, zapomenout na stres a problémy. Tento dům se vytvoří zvláštní náladu“. V domě dekorace Firma se podílela Copper dům bydlení.

Galerie, 19 fotky
Kout ráje v MALLORCA