Zní to mallorské pláže a tyčící se útesy, které vytváří Sierra de Tramontana se setkají s mořem. Ale tento ostrov skrývá také vnitřní rohy, stejně jako dnes navštívil, není daleko od Palma, ale v bezpečí od všeho shonu. Jedná se o starý kamenný dům oblečený pískovce a je obklopen cypřiši a pomerančovníky. Olga Ferrer jeho výzdoby a Irene Barceló, starala se o Kühn & Partner.

Galerie, 15 fotek
ARCOS ANO Jedná se o triumf

Je-li něco upoutá pozornost ze zahrady, jsou oblouky. A je to, že tolik přímka křivky činí je ještě zajímavější. Před reformou v zimě nikdo šlápl tento koridor. Škoda! Proč architekt Roberto Lorenzo bylo jasné, že výchozím bodem na renovaci by acristalar oblouků, aby využil této příležitosti a přeměnit ji na útulným posezením, vhodné pro celý rok a výhledem do zahrady.

Už jste viděli paprsky? Jak dobrý je dřevo s kamennou zdí! Jedná se o autentický rustikální. V této místnosti mix klasických i získaných více neformálních kusů, stejně jako dva poufs umístěných naproti pohovce, nábytek dělá elegance není v rozporu s více uvolněnou atmosféru.

00239500

K dispozici jídelna, která sdílí prostor s kuchyní, tajemství: jeho plocha byla část verandy a zachovává překážku v krokví, ve snaze, aby zapomenout na jejich původ. Tento prostor byl uzavřen se sklem, ale když je teplé počasí dorazí skládací dveře prakticky zmizí a vrátí se do vnitřní a vnější spojení, stejně jako v minulosti. V kuchyni distribuována lineárně překvapen moderní linie nábytku. Ale záměr je jasný: odejít do popředí se špičatou střechou, trámů, proutí a kamenné zdi.

00239520

V ložnici, každý detail je navržen tak, aby zachytit světlo a zdůraznit jeho šíři. "Standardní postel zdálo příliš málo do ložnice, ale jeden plakát snědla hodně prostoru a přehlednosti"Říká designérka. Rozhodli se, že rozhodnout se pro kompromis: postel s na stupátko pólů jen naznačit vrchlíku. Dřevěné čelo drží Flown noční stolky.

Galerie, 15 fotek
ARCOS ANO Jedná se o triumf

V koupelně byly zachovány původní klenby. Povlak a obklopující lázně nábytku byly vyrobeny s microcemento, materiál tenký a velmi těžké.