Tento krok měl epos a naloženo s nábytkem, dvěma dětmi, psem a kočkou, polovina celé Francii z Troyes, východně od Paříže do Saint-Rémy-de-Provence, v jihovýchodní části země. „Chtěli jsme změnit svůj život a trávit více času se svými dětmi, v teplejším podnebí,“ říká Myriam Fourton, vlastníkem tohoto opevněného krásy s více než tři staletí dějin. Dům se nachází v blízkosti centra města Saint-Remy, City pohlednice oslnil Impressionisti a nyní miliony turistů ročně, kteří následovali jejich stopách.

Navržen tak, aby

„Byl to penzion a marocký-inspiroval redecoramos v provensálském stylu, s béžovými stěnami a nábytkem nebo vyrobené Louis oblast, můj manžel, který je truhlář a zřídila svou dílnu odvedle. Řídím dům a organizují umělecké výstavy ve skleníku. " Přivítat hosty, jídelna má pohodlné pohovky v krbu, velký kulatý stůl, kde Myriam slouží jeho palačinky, vafle a domácí džemy a otevřenou kuchyní, aby se zjistilo, jak připravit. V patře jsou dvě ložnice pro hosty, a v jiném křídle, kde sídlí. V zahradě se nachází pět hodnocení chaty, také s terakotové podlahy, dřevěné okenice a rustikální deky. Péče o růžové zahradě a okouzlující rohový pod pergolou pálit lásku Myriam a Louis k tomuto domu, kde oni začali nový život. Proč truhlářství dům a jsou pojmenovány po děti, své dvě velké lásky: „La Maison de Line“ a „L&# 39; Atelier d&# 39; Hector“.

New Life: Domácí otevřená světu

Starý penzion se stal novým „Maison de Line“, ve kterém je umístěno hlavní kamenný dům se dvěma ložnicemi na lůžko a snídani a pět samostatných domků, které mají výhled na centrální zahradu s pergolou a skleník.

Oznámení: Z kuchyně do jídelny a obýváku

Široké otevírání komunikuje kuchyň a jídelna, vytváří velký společný prostor umožňuje hostům vychutnat vaření. Velký ostrov dřevěné příhradové dveře a knihovny, vymezuje dvě mezery, které sdílejí stejné neutrální tóny a klasický design tohoto delikátní.

Ložnice: Hra s látkami a malování

Pokoje jsou zdobeny stejné jemností jako zbytek domu. K dosažení dveře jsou natřené fialové a starožitný nábytek (čelo, boční stoly a lavice) v krémovém tónu, aby odpovídala zdi. S látkami a květinovými přehozy, výsledek nemůže být více romantické.