Není-li převedení s dětmi se může zdát, aby nám Ukradené Vánoce (nebo ne?), Tato rodina řekl, že ano, chceme! ¿Segurooooo? No, měl jsem podnět: debuty Dům míru a sestavil Večer tříkrálový ze svých snů. Váš domov je nejlepší dárek, samozřejmě. Šest let stará je ta dívka. O dva roky stará jeho bratr. Je to perfektní a voila vše připraveno!

Dopis byl první. "Chceme doma hrát, borovice strom s hvězdou vysoko tati, velká kuchyň, aby se soubory cookie s mámou, krb k zahřívání svého bočního remízu v chladném počasí, zahrada, aby oslavili narozeniny-a sílu vidět moře!" (Ten přidal rodiče).

0333

Už mají bandejita pro Santa sobů a velbloudy králů, samozřejmě! A v nákupním seznamu se už namířil malé dopisy od dětí (a poměrně velké) čokolády na snídani, která bude připravovat všechno dohromady.

„Děláme všechno: Kings a Santa Claus. Miluji jezdit stromu je poměrně velký, ale nemám rád nadměrné dekorace a mnoho světla. Někdy jsem dal log akcenty av kombinaci se skleněnými kuličkami, „říká Ona, jeho matka, která se také snaží rozdělit svátky:“ Na Vánoce jsme s celou rodinou, prarodiče ... ale Reyes intimnější, na čtyři, otevřené dárky .... "

Galerie, 15 fotek
Domu je GIFT

Vidíme velký strom, který Ona přinesla Petit Côté dekou, značku, která pracuje na svém novém projektu jako interiérový designér, ale žádnou dětskou postýlku. A to? „Malé děti na konci to od sebe moc!“ Směje se, „Raději bych dát jim jednu hračku a řádně sestaveny na strom.“

0081

Vedle stromu, některé břidlice. „Drahý Reyes, teď už netráví šetrnější k životnímu prostředí a papír. Píšeme v těchto břidlic ... díky za dárky!“, Poznamenal děti. Konečně přichází den Tří králů Cake! Kdo bude hrát fazole?

Chtěli byste vidět více z tohoto domu? Toto video se dívá na to, jak celá rodina žije čeká králů. Jaký nervy!