Vánoce jsou pro děti. malé i velké děti. A radost z prázdnin a dýchat na statku Empordà, zrekonstruovaný podle návrhu architekta Pepe Cortes, který vytvořil oddělený prostor jako byt, pro děti, s hřišť a ložnicích. „Je to sen každého dítěte,“ říká Olga Gimeno, Bona Nit, designér všeho prostoru, od nábytku až do posledního detailu.

Galerie, 16 fotek
... Vánoční příběh v pokoji ty nejmenší!

Ale zpět na začátek. Středem vesmíru Gerard, Marina a Claudia je nyní v tom velkém bílém stole transformována na několik dní v provizorní kanceláři, na psaní dopisů Santa Claus nebo králů, výměnu karet nebo narychlo dělat řemesla vyzdobit domů. A ve středu tabulky ... stromu přání. Suché bílé závěsné věnce světlo, koule, karty a velké nadšení přírodní strom.

Děti malování sedět u stolu s břidlicí a vánoční strom

„To má různé vánoční WE Olga Gimeno dýchat. Jsem si představoval, přirozenější a posetý fuchsie a měděnka s handmade detaily, jako střapce stromů a slaměné palety, dřevěné sáně maloval Magda plážové míče a čísla háčkování zelený strom ... “. Jedná se o údaje barevných palet, které evokují přírodu stejně jako veškerý nábytek: z měděnka, off-bílé a šedé tóny v kombinaci dokonale s holými stěnami z přírodního kamene.

Galerie, 16 fotek
... Vánoční příběh v pokoji ty nejmenší!

Vedle dveří do ložnice v dřevěném domě hodně aktivitou. Jedná se o hřiště s malou kuchyní, kde se děti pověsit své oblíbené recepty na magnetické tabuli nebo připravit cookies. A přímo před očekáváme velké překvapení, snad nejvíce: a kabina se schovat a hrát. U jeho nohou chill-out zdobí barevné polštáře a rohože, kde se děti odpočinout po pracovní době. A skluzavka, osvětlený věnec světla, nízká vyhodit nás up šipku, která říká, že „severní pól“ ...