V jídelně ne všichni vypadají stejně. Někteří lidé dávají přednost být poměrně malé, ale pohodlné místo, jako jsou například kanceláře vedle kuchyně pro každodenní použití. Jiní chtějí, nebo need-, že tabulka je velký, aby velkou rodinu. A tam jsou ti, kteří potřebují být univerzální prostor pro běžné nošení pouze tehdy, když jsou doma, ale to se hodí bez problémů, když přijímání hostů.

Jak se dostat na perfektní jídlo, jak budete potřebovat? V této galerii najdete nejlepší řešení pro tuto schůzku části domovské splňuje všechny vaše očekávání.

S bankou, dodává styl a sezení u stolu

Věděli jste, že ve stejném prostoru obsazena dvě židle lavička nabízí posezení pro tři lidi? Jak uvidíte v galerii, lavice je ideálním řešením, pokud potřebujete hodně míst během několika málo metrů. Navíc, pokud máte v dolní části zad, můžete dát pod stůl.

Teleskopickou tabulka, která roste v případě potřeby

Rozkládací stoly jsou skvělý nápad pro optimalizaci prostoru, zvláště když nemáme mnoho metrů. V den, má tabulka velikost, že jste doma, a roste pouze v případě, že jsou hosté.

Jídelna s kulatým stolem a postranice bílé

¿Obdélníkový nebo kulatý? Vyberte si tvar, který nejlépe vyhovuje prostor. Kulatá, kromě usnadnit průchod kolem, povzbudit konverzaci protože umožňují všichni hosté vizuálně připojit bez problémů.

Velký stůl určený pro velkou rodinu

Jídelní stůl by měl splňovat potřeby vaší rodiny. Máte-li mnoho doma, pak tabulka musí být velkorysý a robustní.

jíst Při výběru vědomí tabulku, že každý host potřebuje svůj vlastní prostor alespoň 60 cm a musí mít centrální prostor k poklesu talíře, mísy ...

A pro domácnost Na fotografii ukážeme v galerii si vytvořil nízký prádelník mělký (u řady jídel, která jen 30 cm hluboké). On a židle musí mít možnost přístupu k jeho obsahu 90 cm.

Galerie, 6 fotek
Získejte dokonalý POKOJ

V tabulce proti oknu: více světla a prostoru

Snuggles tabulku ke zdi vyčistit maximální prostor. Pokud je vaše poloha odpovídá okno, jako tady, ne amplitudy pouze prostředky, můžete také získat jídelna má více přirozeného světla.

osobnost Když jídelna je otevřená kuchyně je důležité, aby obě oblasti mají společné prvky, ale to je označit "rozdíly", Mohou mít stejný tón stěny, ale různé podlahy nebo naopak.

Vše ručně V případě, že metrů nesmí být u stolu visí velký kredence malou skříňku na zeď a dívat se na nádobí na dosah ruky.

Prodlužuje ostrov k jídlu a vaření rodiny

Prodlužuje pultu kuchyňský ostrůvek o 30 cm na jednom konci mají bar pro neformální jídla nebo snídaně. Handů také v jednom z zásuvkami pro prostírání najednou. Pokud máte děti, je ideálním řešením pro snídani, protože můžete jít vychystávání a příprava dalších věcí v kuchyni, zatímco bdění velmi úzce.