Jen navštívil místo Ikea otevřel v centru hlavního věnované oka výhradně ložnice a upřímně řečeno, nevíme, jak to vysvětlit ... Když přijedete přesně v počtu 55 Calle Serrano, vypadá to, že budou žít druh déjà vu se zbytkem svých prodejen: místnosti plné polštářů na pravé straně, metro a mini-tužky na levé zdi. Ale to, co bude. Jedná se o dočasný prostor v zásadě určena pouze pro příštích šest měsíců. A to je, jak se říká, jen ložnice. Není to Ikea jakýkoliv, je Ikea se speciálními detaily, zvyk, Ikea pro "Ikea reenamorarte"Lorenzo Meazza říká. Pojď!

Galerie, 9 fotek
IKEA dosáhla centru Madridu

Ponořit se hlouběji do 900 m2 (mnoho, ale mnohem méně než ve svých obchodech mimo) v prodejně Ikea vidíte, že na každém kroku, nový projekt švédského obra přemůže a ponechává vás svými ústy otevřenými. Zdobené speciálně nakonfigurován pro nahrání na Instagram, textilie s vlastní výšivkou, stovky tajné tipy roztroušeny po celém obchodě, iPadů, které vám pomohou přizpůsobit své pohodlné a počítače, které naznačují, že nejlepší kombinace skříňky podle oblečení, které používáte nejvíce. Ah! A Fika, což je, jak říkají své restaurace, která je cucada. Je zde také prostor, ve kterém budou workshopy konají jednou měsíčně.

Jaká je idea? Jak jsme měli Lorenzo Meazza, který je zodpovědný za interiérů Ikea Ibérica (a blogger kabinetu!), Je "zprostředkovat blízkost a blíže se mění životy lidí", Samozřejmě, že Ikea v centru Madridu je mnohem dostupnější a pohodlnější ložnice a soustředit se na nás dává přímo do srdce.

IKEA provizorní ložnice 11

Mám na mysli, wow! Nyní chápeme, co se počítá Antonella Pucarelli -Director generálního pro Ikea Spain-: „Tento obchod je cesta jsme se zavázali dosáhnout srdce lidí.“ A co když se jim podařilo: Jeho obchod je v blízkosti, a to nejen pro svou polohu, ale také proto, že služba a nabídka je 100% navržen a klienta.

Ikea Temporary ložnice, jak se nazývají, se zaměřuje výhradně na textilní dekorace, postel, ve kterém sníte, tisíce možností vestavěných skříní a pohodlné, která bude chránit své oblečení a nejvíce barevné a dynamické doplňky vesmíru firmy.

IKEA dočasné DORMITORIOS_FOTOS EVA2

Nejen samotný projekt udržuje za vzrušující příběh, ale v každém koutě vesmíru mohou zákazníci připojit mnoho dalších. V poli, při čekání platit, můžete sledovat videa z jejich způsob, jak vyrobit Allied k udržitelnosti. Ve výkladní skříní se bude dít dílo různých autorů (spustit silný, Ricardo Cavolo). Ve svém vyšívání workshop, bude fráze tištěné na polštářky být zvolen každý měsíc ze strany veřejnosti. A tak non-stop.

IKEA dočasné DORMITORIOS_FOTOS EVA7

Lorenzo Meazza účtu, že „tato cesta je naučit a možná pak přenést učení do větších obchodů. Protože zákazníci budou ti, kteří se rozhodnou, co se stane poté, co místnost v domě stráví příštích šest měsíců nebo pokud budeme pokračovat v tomto dobrodružství v jiných městech. "

Opravdu žádáme žolíka veřejnosti ... Ať Ikea párty nikdy nekončí!

Galerie, 9 fotek
IKEA dosáhla centru Madridu

poznámky

  • kde: Calle Serrano, 55 Madrid
  • Kdy: od 25. května po dobu šesti měsíců
  • Co: nábytek, textil, šatny a téměř 300 příslušenství vztahující se k Ikea ložnice
  • Goodies: Inteligentní skříň you poradenství v oblasti organizování vašeho šatníku, ve svém životním stylu; polštářky vyšívané s frází, které si vyberete; Custom spokojeni s barvou se vám líbí nebo vinyl; limitované edice některých doplňků; workshopy a rozhovory s různými úvahami o ložnici, a ještě mnohem více!