Tam jsou domy, které mají toto je ne sais quoi, že z nich dělá víc okouzlující a aktuální let předávat. A to je to, co se děje v domě designér interiérů Ribe Meritxell. Ačkoli reforma byla provedena před nějakou dobou, mohli bychom také věřit, že stěny stále cítit barvy a nábytek je téměř nový. To je kouzlo dobré práce.

„Když jsme zjistili, tento byt jsem si uvědomil, že byl ideálním místem k vyzkoušet. Věnuji zónu vytvořit svou studii a další rodinný dům. Ale důležité je, že můj dům také funguje jako výkladní skříň ukázat svou práci a učí natěrač nábytek, který se mi líbí, můžete vidět, dotknout se a dokonce i vyzkoušet.“ Aby se to stalo museli pustit do tvrdé sanačních prací. „Tento dům je architektonický skvost, který využilo téměř vše. Původní lišty stropy nebo obložené dveře a kliky obnovení opatrně a na chodbě klenutými stropy zdůraznit čtyři body. Samozřejmě, že změníme půdu a místo bylo stékají dubové podlahy, „vysvětluje Meritxell.

Galerie, 18 fotek
Domov VNITRA ... MERITXELL RIBÉ

A prostory? Udělal dům se točí kolem tří téměř palácové pokoje: dva pokoje, jeden s velkým krbem a jídelnu, kde klidně uplyne každý den. Jídelnu také s krbem se nachází v velkolepé, nejjasnější z bydlení, pod lampou Oválné pracovně tužeb, mezi oběma obytných prostor, se kterým komunikuje s prosklenými dvoukřídlými dveřmi. Neformální salonek, nejčastěji používané rodina je místo, kde se shromažďují se dívat na filmy, přizná Meritxell.

Posezení s pohovkou a lehátko

Ale ložnice dítěte je největší místnost v domě: „Mnozí návštěvníci jsou překvapeni, když vidí malou palandy namísto dvou. Vysvětlení je jednoduché: chtěl zůstat maximální prostor ke hře",

Hlavní ložnice je však relativně malý pokoj „je víc než dost, důležité je, že máme klid a soukromou terasu pro nás sám na odpojení“.

Galerie, 18 fotek
Domov VNITRA ... MERITXELL RIBÉ

Ale všechno se změní Meritxell domov a výzdoba činí v závislosti na ročním období. V současné době pro náš příběh, pokoje jsou plné detailů, které oslavují příchod jara. „Zahrnuli jsme textilie a detailů v bledě růžové, máta zelená, lila ... A my naplnila dům přirozených kytic. Chtěl jsem se dostat maximální čerstvost a také učí klasické podlahové konstrukce může být lehký a delikátní, „říká s úsměvem.

Užijte si objevování všech koutů tohoto domu a bere na vědomí všech triků a know-how Meritxell decoradora Ribe.