Dalo by se říci, že svět je rozdělen na dva druhy lidí: ti, kteří odejít (či daleko) od rodičů a těch, kteří zůstali v blízkém okolí (nebo velmi blízko). Drž může znamenat stejné čtvrti, ve stejné ulici, nebo sousedního domu, vrchol (což je velmi blízko), ... ale stejný! Dát ruku na srdce a zeptejte se sami sebe: byste žít v domě svých rodičů? Arancha, protagonista tohoto příběhu, zde žil se svými rodiči a zde vidí své děti rostou. Nicméně předtím, než položí jejich podmínky.

„Když přišla myšlenka se usadil v domě, kde jsem žil jako dítě se svými rodiči, zpočátku neměl mě přesvědčil. Byla plná tmavého dřeva, okna byla malá, měla málo světla. Ale myslíme si, že lepší a viděl možnosti, které jsem měl dobrý reformy. A výsledek je úžasný, Páni Rozmyslel jsem si to! Je natolik odlišné, že někdy nepamatujete je stejná, ve které jsem vyrostl, „účet Arancha (a jak moc jsme rádi, že jste změnil názor).

Dům se nachází v blízkosti Madridu, a provádět změny, které jsem potřeboval (a někdy i estetické energii znovu spustit) měla za pomoci designér interiérů Isabel Flores. „Nejdůležitější bylo vyhrát a my jsme jasové čtyři kroky:. Odstraňování oddílů a vizuální bariéry, rozbalte okna, dát jasnou laminátové podlahy a barvy stěn a bílé ze dřeva“

"Když se myšlenka se usadil v domě, kde jsem žil jako dítě se svými rodiči, nejdřív jsem nebyl přesvědčen o tom se objevily. Byla plná tmavého dřeva, okna byla malá, měla málo světla. Ale myslíme si, že lepší .."

To dokončil dílo, které vyrobenou Rotaeche Santayana, Arancha a Isabel zdobené dům v klidné, nadčasový a útulném stylu. Zde začal nový život. Oni se střídají, aby nám nějaké stopy. „Bereme dostatek nábytek už v domě, decapándolos. Výsledek je ohromující, že budeme házet kusy, jako jsou banky nebo vstupní stoly, teď vypadají jako nové! „Říká Arancha.

vitalistas k dispozici dostatek údajů. „Tyto mantinely jsou vyrobeny s kousky zakoupené od zásuvky. Všechny mají dvě tváře, teplejší na zimu a jeden pro letní chladiče, „říká Isabel. je zelená voda přítomna v celém domě, jako diskrétní vodič: „V kuchyni je tam, kde je to nejvíce vidět, tapety a polštáře na židlích,“ říká Isabel.

Tapety (učinit příslušná místnost vypadat jako další), ve skutečnosti má také prominentní přítomnost v ložnicích. Arancha synové, dvojčata devět let, si vybral model pro jejich pokojů: Květiny v případě Agnes, vlajky a hvězdy na Nico. A v ložnici, „my lemují čelo zdi s béžovou papírem s jemným geometrickým vzorem. Také jsme se zbořila zeď převést vedlejší místnosti v jasném oblékání. A stejně jako v celém domě, lněné záclony filtrovat světlo přicházející přes tři okna, „říká Isabel. Mise splněna. To byl domov svých rodičů, ale nyní jeho vlastní.

V jídelně Arancha Everis, podle vlastníka, kde se svými dětmi Agnes a Nico. V tabulce je India & Pacific. Velká váza a květiny od Fronde.PinterestFacebook

V jídelně. Arancha Everis, majitel, se svými dětmi Agnes a Nico. V tabulce je Indie & Pacific. Velká váza a květiny od Fronde.

 

CLASSROOM Ormos pohovky a konferenční stolek Trades Ayer. Poof je Coco-Mat.PinterestFacebook

V obývacím pokoji. Ormos pohovky a konferenční stolek Trades Ayer. Poof je Coco-Mat.

 

V kuchyni je nainstalován jídelní kout. GüellLamadrid tapety v coordonné a lampy Indii a Pacifiku. Šálky, talíře, ubrusy a tabulka Sandra Marques. Židle jsou lepší a nejlepší a stolice Fronde. Na pravé straně, v předsíni, banky a starožitné stolky malované Robles Gallery. Rostliny a hrnce z Fronde.PinterestFacebook

V kuchyni je nainstalován jídelní kout. GüellLamadrid malované na papíře a lampy coordonné Indii & Pacific. Šálky, talíře, ubrusy a tabulka Sandra Marques. Židle jsou lepší & Nejlepší a stolice Fronde. Na pravé straně, v předsíni, banky a starožitné stolky malované Robles Gallery. Rostliny a hrnce z Fronde.

 

Více světla. Chcete-li vyhrát světlo, jsme se rozhodli dát jasnou laminátové podlahy a barvy stěn a bílé ze dřeva.PinterestFacebook

Více světla. Chcete-li vyhrát světlo, jsme se rozhodli dát jasnou laminátové podlahy a barvy stěn a bílé ze dřeva.

Ložnice. V dívčina pokoje, získaného stůl, Robles galerie. Včera Crafts židle a pouf veranda. V dítě, Ikea stůl a flexotisk. Home Kenay židle a kulatý stůl Coco-Mat. Lístků rostliny. pokoj rodičů má šatnu s křeslem obchody Ayer. Koberec, koberce juty a kulatý stůl. Vše, co přichází z Coco-Mat. jako židle, ESPPinterestFacebook

Ložnice. Zleva: Gallery Robles stůl a židle Trades Ayer. Studovat: Ikea stůl a flexo, Aillas z Kenay Home kulatého stolu Coco-Mat. Včera Obchody křeslo. Ložnice: křeslo a bankovní Crafts Včera, juta koberec Coco-Mat, mohér deka nad na postel Fronde, Colefax a role Fowler v coordonné a Ikea závěsy.