Uvolněte cestu pro zmocněné ženy. Pro ty, kteří se odváží začít znovu, znovu a znovu, nový život. Pro ty, kteří se odváží, časy mohou být přestavět a udělat spolu s nimi, nový dům. Takže je Carmen Tarazona, malíř, matka, žena a čtení nábytku! Někdo, kdo má znovu nastartovat a tráví většinu svého času mezi ženami: ve studiu, kterou sdílí s ostatními umělci, a ve svém novém domově se svou nejstarší dcerou, pro který byl inspirován našeho časopisu. To je stejně jako ona, žena vesmír, který přenáší pochoutka, a také jeho historie a její současnost. „Dům s mnoha textilií, koberců, detaily,“ říká nám.

12mg 0256

"Moje děti jsou starší a začal nový život. Největší nezávislý, přišli do této podlaze před rokem s mou dcerou. Dům se nachází asi 100 metrů nad mořem, je obklopen parky a v něm jsme vytvořili velmi ženský prostředí ... Jsem malíř a možná to je důvod, proč jsem vždy hledat harmonii, dokonce jsem jako celý dům vypadá jako prostředek"Vysvětluje, kteří se nebojí slova, které zde máme rádi: opětovné použití.

Galerie, 15 fotek
"Tyto nápady kabinetu mi pomohl začít znovu"

Carmen přinesl ze svého předchozího života jeho nejmilovanější objekty a díky všechno naučil ve stranách nábytku, přemítá dekorativní inspirace navštívil a dosáhl svého cíle: „Potřeboval jsem se sjednotit všechny své věci v tomto novém domě, nalézt harmonii, a tak jsem se podíval na prvky, které sjednocují. Nábytek má k dispozici všechny mé předchozí podlahu a chtěli používat, spojit své nejváženější kousky, zbytky mého života. I nepracoval, jen aktualizován. Naštěstí jsem počítal s neocenitelnou spolupráci mého přítele Lali Maestre inspektora. S tím i vaše nápady, já Inspirujte mě!“. Retal zde Retal tam, zdobené záclony, malovaný nábytek, čela a znovu Dokonce odzbrojeni a vrátil se znovu sestavit celý vajillero! Začal znovu. A beze strachu. Hurá!

(* Podívejte se na nápady, které Carmen využil příležitosti, aby znovu použít váš nábytek ve fotogalerii)