Chtěli přírodě byl vždy přítomen v každém rohu. Dalo by se těšit na každý pohled, a to jak uvnitř, tak vně

Carla Rotaeche a Ana Pardo, interiérové ​​designéry, kteří vytvořili tento dům, byl veden touhou svých majitelů obývacího pole „bez bloudění příliš daleko od města. Proč „integrovat do zahrady do domu přes velkými okny a vchody, kde ředí hranice mezi interiérem a exteriérem, využití malované s rostlinnými motivy, záclony oboustranné, které čerpají témata viditelného Vichy od papírů na svěží zahrady, přírodní materiály, jako je hedvábí, bavlny nebo jílu a nasadit širokou paletu barev, v nichž modré, zelené a tyrkysové, růžové, žluté evokuje přírodu v plném květu, „říká Ana. To znamená, ačkoliv dům se nachází v rezidenční čtvrti na okraji Madridu, žít je nyní klid a pohodu z vlastního života země.

Galerie, 21 fotky
Dům U tisíc a jeden je v detailech MADRID (ale nezdá)

V zahradě, hledá každý pokoj má bazén se sluneční terasou, jídelním koutě pod stromy s kamennou kašnou a stolování pod přístřeškem. Místa k žít venku, když počasí dovolí a dnes můžeme říci, že aby jejich majitelé šťastní.

Moření prostor pro desktop

Postupně, jak se prostor žili, byli objevování toho, co světlo osvětlující dům v každém ročním období, který roh má lepší výhled na západ slunce a kde vítr fouká v létě.

Jsou navrženy pro distribuci je klíčem k životu této rodiny se čtyřmi dětmi, uplyne pohodlný a klidný: Dům je rozdělen do dvou oblastí, jeden určený pro dospělé a jeden pro děti.

Galerie, 21 fotky
Dům U tisíc a jeden je v detailech MADRID (ale nezdá)

První najít své místo na jedné straně schodiště a na dvou podlažích: obývací pokoj, kanceláře a apartmá s nádherným podkroví koupelna s vlastní terasou. V této místnosti, romantický duch, květiny zaplavit všechno. Z tapet pokrývající stěny (stejná jako byla použita na pokrytí posuvné dveře) na frontách skříně a dokonce i koupelnový nábytek, kde „stoupání“ větví, které vytvářejí výrazný účinek, se zdá, že přijde k životu a přinést přírodu do domácnosti.

rohový pokoj

Carla a Ana mít jeden z jeho posedlosti při řešení interiéru bylo spojit nábytek z různých prostředí, aniž by došlo žádný trend. A přesto, že prostory dýchat rovnováhy a harmonie, a všechno se zdá být pokryt, že půvabné patinou, které poskytují čas a zkušenosti. Vzhledem k tomu, dům, neznamená reformu, aby se tyto interioristas aby všechno vypadat nové, ale pravý opak: „simulovat prostory a nábytek byli navždy, výslovně nadčasovost“. Výzva Rotaeche -alcanzado- & Santayana byl šití kostýmů couture, který obklopuje jako ulité k jejich vlastníků.