Na konci devatenáctého století, každodenní život tohoto domu měl málo dnes dělat se svým životem. Ale hostující své pobyty současným majitelem a nemůžeme si pomoci, ale půjčit křídla představivosti. „Je to velký dům Asturian Indů, postaven před více než 150 lety. Měl několik desetiletí nádheře, dokud byl opuštěn a zůstal tak na dlouhou dobu. Upadl do zapomnění a zkázy. Před několika lety můj manžel a hledala jsem na velkém domě sjednotit naši rodinu se čtyřmi staršími dětmi v létě. Chtěli jsme také, aby to stará budova, s charakterem, s historií. Když jsme navštívili toho jsme byli zamilovaní okamžitě. Je na vrcholu malého kopce, obklopen krásnými horami a svěží zelené louky. Dům byl v žalostném stavu, to je pravda, ale pak si všiml, že pokud bychom ji mohli obnovit, to byl přesně ten sen místo. "

Objekt je součástí historického dědictví, takže zůstal většinu svého vzhledu

A dostal se do práce, ve spolupráci s interiérového designéra Isabel López-Quesada a Marta Marín architekta. „Budova je součástí historického dědictví, a tak jsme museli maximalizovat jejich vzhled Marta vysvětluje. Nicméně, interiér musel udělat vše prakticky nový. Byť s využitých materiálů nebo reprodukcí respektovat ducha doby. Kromě toho došlo ke změně základních použití. V původním domě, v přízemí stáje a sklady byly, a první patro bylo kde se majitelé domů. Chtěli jsme v přízemí se stal hlavním a ložnice jsou v prvním. K tomu jsme se otevřít otvory, okna a dveře, aby světlo a názory vstoupil do obývací pokoj, jídelnu, kuchyň ... v den, což je místo, kde rodina tráví více hodin. "

Lounge koberec vlákno

Ze zahrady, s jeho impozantní lip a magnólií, vstupujeme do sálu, rozdělený na dvě části skleněnou stěnou, větrolam. „Exteriér je první chodba, vestibul, kde jsme změnili boty na deštivé dny, zde jsou časté vysvětluje owner-. Po skleněné panely jsou umístěny na přivítanou, hala s pohovkou a krbem. " Pak projít galerií, že funkce „pozdě“, která upozorňuje na chodník šedý kámen s bílými mramorovými bloky. A jsme se dostali do hlavní místnosti domu, obývací pokoj, rozdělené do dvou místností. Jeden indikován chladných měsících, před tím, než francouzský malované kamenný krb, v osmnáctém století. Druhý, vedená krásné bílé dřevěné skříni, ze staré lékárny. „V obývacím pokoji s výhledem říká, že vlastník-tři fasády. Sled oken je jako malá sbírka karet“. Jídelna dostane zvýrazněny dekorativním Ručně malované obrazy stromů a ptáků, které přinášejí do zahrady do papíru. A kuchyně dotváří atmosféru starých rustikální kuchyně, ale s technologiemi a komfortem. Dlažební kostky kamenná podlaha, nábytek lakované dřevěné lišty, černý mramor stoh náčiní visí koexistovat s moderními spotřebiči a praktické pracovní ostrov s výkonným kapucí se skleněným průzorem. „Já to dobře jsme navrhli tak, aby byl lehčí a světlo projde,“ říká architekt.

Galerie, 21 fotky
Znovuzrození Indiana HOUSE

Elegantní dřevěné schodiště navrhl Isabel López-Quesada vede k podlaze ložnice. Majitel vlastní konstrukce „budoár“: první vesmírné funkce šatna a prodejce, vana na jedné straně a komora na straně druhé. „Je to jako malém bytě,“ říká majitel. Poté, co byla dokončena stavba domu, přišla řada detailů. „Můj přítel Maria Plaza mě Stan Chinero pomáhal radami dokončit výzdobu.“ A dát do tohoto domu zaslouženého nový život.