Oni jsou nejvíce názory, většina likes sítě se připojily i další pohledy vyhrál loni. Představujeme 20 domů, které vedou pořadí velkých favoritů. V této galerii těch nejlepších z nejlepších je všechny uvidíme. Přihrávka nahrávka ... čekají s otevřenými dveřmi.

Galerie, 20 fotografií
Las Casas 20 nejúspěšnější rok

Proč se (my), tak rád?

"Krása je uvnitř", Pravdou je, že jsme nemohli souhlasit s tímto tvrzením. A tak se tyto domy jsou krásné. Velmi, velmi pěkný uvnitř. Víme však, že sama o sobě nestačí. Pro dům úprava vyhrát, musí být žil, zprostředkovat osobnost ty, kteří si to a přizpůsobit se jejich potřebám. Tyto domy dělat opravdu dobře, protože jsou také chytré: integrovaná řešení a dokonalé triky pro každý typ rodiny.

V této galerii uvidíte, jak nahradí oddíly skleněnými stěnami náhle světlo stává, jak barvy dát život zpět do interiéru, jak zapomenuté kouty být velcí spojenci ... Stručně řečeno, kouzlo výzdoby jeho maximální nádhera a velký atino dobrých reforem.

Vztahující se k tomuto článku

Home prohlídka: výlet do Španělska od domu k domu

Kam jít?

Home prohlídka: výlet do Španělska od domu k domu

Nejlepší hostitelé

Kdo jiný by měl naučit majitele domů? V průběhu tohoto roku jsme měli velké štěstí setkat úžasné lidi, kteří nás přijali do svého domova s ​​otevřenou náručí. Lorenzo přítele (ano ano, stejný Lorenzo Meazza z fantastické &# 39; Decotips&# 39; naše blogy) část, to je potěšení, že se setkal vás! Věděli jsme, že jeho dům a jeho povedená rodinka by vás také rád.

1 39923 ŠVÉDSKÝ
A co Esther? Holandský simpatiquísima se sídlem v Barceloně a vášnivé dekorací, které nám dal lekce buenisimas interiéru. A kromě toho, vypadat dobře, protože v tomto pořadí také najít domov jednoho z našich oblíbených návrhářů a dekoratéry. Normal, kteří triumfovali!

Galerie, 20 fotografií
Las Casas 20 nejúspěšnější rok

Nenechte si ujít galerii a zjistit, co se 20 domy více výhled na celý rok. Jsou plné nápadů, a mnoho dobrých řešení Deco-inspiroval. Jedním z nich je bude, že se vám líbil tak moc? Vyzkoušejte to!