K tomu, aby objekty kolem nás jsme se ponořit do historie a lidé za jeho vytvoření hodnoty. Tak jsem si to s jemnými kousky Lola Giardino, soul podpisu keramické Nona Bruna.

Jeho dílna se nachází ve falešném třetině v typické budově v Barceloně Eixample, jak uznává svou vlastní Lola nakláněl přes zábradlí v nejvyšším patře. Lezu poslední a neočekávané kroky, které nás rozdělují, a jak stoupat po žebříku dostane jasnější, stejně přirozené světlo, které omývá celý byt, kde se vyrábí keramické figurky.

Nona podá Bruna pískování kus keramiky

Nic víc k předními dveřmi Jsem překvapen troubu, kde se veškerá výroba vařená. Budu brzy uvědomí, že keramika napadnout každý pobyty, stejně jako to dělá s různými oblastmi svého života.

Uvnitř je prostor je uzpůsoben pro různé potřeby, které vyžadují přípravu keramiky. Pobyty dnes a zítra vizualizaci souřadnic lze převést na rozšíření výrobních prostor nebo na místo, kde jejich dílny, pravidelně učí dílny pro malé skupiny vyvíjet.

Nona keramik workshop Bruna

přesto, Lola přizná rád neustále měnit uspořádání prodejny a přestěhoval se svými kousky z jednoho místa do druhého v závislosti na situaci, a to buď z důvodu nedostatku místa nebo potřeby vyšší dávkou přirozeného světla, zejména při práci s pigmenty. Snad za to, její výzdoba jednoduchého základu, který čerpá z vlastních výtvorů a sadu objektů ve větší či menší míře mají zvláštní význam pro ni.

Galerie, 16 fotek
V dílně ARTESANA NONA BRUNA

Nástěnná malba obrazů složením přitahuje mou pozornost: listy, kresby a fotografie byla shromážděna harmonicky. Poskytuje portrét své babičky, která se objeví láskyplně nazývaný "La Nona" protože jejich italského původu, a spolu s Bruna, jeho teta babička, dát smysl vaší značkou.

Keramické nádobí a mísy Nona Bruna

Růžová, modrá a bílá. Ruční kusy 100% ruční práce.

Její dvě babičky byli kreativní ženy, a oni dostali mnoho znalostí. Kromě toho, dokonce i její vlastní matka byla věnována ve světě keramiky dlouho před ním, jak to udělat.

Kromě keramiky, jeden z velkých vášní Lola je vyvíjen v kuchyni a konkrétněji mezi sporákem. Zájem o gastronomii získali od La Nona, lídr v oblasti vytváření vlastních pokrmů a kteří se často vzdává hold zotavuje některé ze svých receptů.

Talíř, misku a pohár keramický Nona Bruna

Talíř, miska a hrnek reliéfní a bílá a modrá.

Proto, ačkoli sbírky Nona Bruna jsou navrženy tak, aby sloužit jídlo, pochoutka povrchové úpravy, aby jejich jídla velmi zajímavé prvky pro jiné použití, zejména mísy malých rozměrů, určené původně na depozitní zácpy nebo druhu, jsou ideální zachovat šperky denně používat je jako dekorativní prvek.

Více informací o Nona Bruna

  • Nona Bruna je značka ručně dělané keramiky z Argentiny Lola Giardino.
  • Nona Bruna dělá dílny, kde se můžete naučit, aby si vlastní keramiku.
  • Na svých internetových stránkách www.nonabruna.com si můžete koupit své díly, podepsat své dílny a dozvědět se více o této artistazo.