Jaký bude Kardashian byly zapojeny jak? Je to tím bodem nad a laciné vše v jednom koutě naší duše v nás? Nebo možná trochu zlý démon z našeho ramene nám říká: "Vidíte, peníze nemohou koupit dobrý vkus", Mimochodem, co když si uvědomit tato slavná rodina nese deset let, které ukazují život v televizi. Nejbližší věc k rodině Alcantara mají přes rybník, pojď.

Galerie, 12 fotek
HLAVNÍ KOURTNEY KARDASHIAN ... SISTER nejstylovější

I když, pokud se zeptáte tam někdo hledá přizná jeho realitu (samozřejmě, samozřejmě ...), ale každý si je vědom o příchody a odchody z velmi známých sester se jmény začínajícími K a siluety, že v některých případech, vzpírají gravitační zákon (a dobrého vkusu).

wkardashians-04

Každopádně, zpět k tomu, co se nás týká, je dekor. Dnes jsem dostal prohlídku domu nejstarší sestry, Kourtney Kardashian, minimálně skupina byla zveřejněna v americkém našeho letopočtu. A to Kourt (tak říkají její sestry) je vášnivý o designu a dekorace a je považován za odborníka v této oblasti. Ve skutečnosti, že je zodpovědný za design interiéru svých domovů a často radí zbytek rodiny.

Proto jeho dům není strach z usně, mramory a třpytky (home by dawn její matka, Kim). Právě naopak. To je velký (hodně), ale ukazuje se, že každý kus byl vybrán s velkou péčí a nic se tam náhodou. Mix vintage kousky, textilního umění a světla v domě, nezapomeňte, že je v Kalifornii, kde je v létě prakticky po celý rok.

Můj oblíbený pokoj ve svém domě? Pro kancelář, která je namontována Kourtney domov pro nádherné dřevěné podlahy, obří lampou a především, černý obraz na Mia Farrow a Frank Sinatra by viset bez přemýšlení v mém obývacím pokoji a bílé. Ilustrace Batman už se zdá být příliš mnoho pro mého skromného příbytku.

wkardashians-05

A to aniž by se snížila u bazénu, droby dlouho bych tam dělal, a kuchyň je snem jakýchkoli cocinitas. A to mi dává do nosu, že Kourtney nedělá moc vaření, ačkoli prohlásil, stoupenec biopotravin a vaše spíž a lednice vedle sebe, zda je plný ekologických potravin.

Ale v tomto domě, kteří jsou opravdu šťastní jsou tři synové Kourtney mít se Scottem Disick (již chodit doma), protože jejich pokoje jsou tak ideální, jak hlupáci vlastní: to Penelope, mediánu, je příbytek moderní princezna a místnost Reign, malý dům vypadá jako zoo s oběma plněná. Koutney péče ...

Vztahující se k tomuto článku

Jennifer Lopez není tak lepivá

Sorpresaaa!

Jennifer Lopez není tak lepivá

Ačkoli pojištění, kde se děti bavit v je v herně. Má všechno: obří TV a staré kino sedadla, baterie (takže sousedé Kourt nemá přistání), břidlice stěnu, panenky dům pro Nancys ... a záclony a židle (návrh pojištění) v jasně červené, že bych odstranit tak, že děti nejsou nadšeni přes účet. Ale hej, když jste malý a zve vás ke hře tohoto domu bych porazit mě s Loctite na této místnosti.

wkardashians-10

Ne všechno, co by bylo dobré ... také některé další věci se mění, a to zejména v obývacím pokoji s oběma symetrie a mřížky hry ke mně osobně, mi trochu závrať. Méně je více, drahá Kourt, řekl jsem, že Konfucius architekturu Mies van der Rohe, tak relaxovat.

Galerie, 12 fotek
HLAVNÍ KOURTNEY KARDASHIAN ... SISTER nejstylovější

A dal někdo jiný, ale bude také odstranit obrázky, které naše hostitelka má čelo postele na zdi svého pokoje. Ano, a kdo jsou James Turrell, ale nedávají mi uklidnit musím před spaním. Pokud na konci genu Kardashian musel prokázat ...

Chcete vidět další celebrity domů?

  • Meg Ryan bytě v New Yorku Soho
  • "chata" Elsa Pataky a Chris Hemsworth (Thor pro přátele) v Malibu
  • Zde jste se přestěhovali Angelina Jolie po rozvodu
  • Letní sídlo Cindy Crawford vždy top
  • Podlaha hezké Julia Roberts na Manhattanu
  • A mnoho více v blogu paní termitů
  • Jennifer Lopez nám ukazuje, že doma není tak nevkusný