Před dvěma lety Beatriz Silveira na tomto patře viděli v něm možnost realizovat své sny. Beatriz interiéru a řídí studii Batik interiéry: „Co se přesvědčil mě z tohoto domu bylo její světlo. Má osm velkými okny, protože se nachází na rohu budovy a má dvě fasády, na jih a západ. Všechny pokoje mají výhled a já jsem v nejvyšším patře, což znamená výjimečnou jasnost, „říká majitel a dekoratér. „V tomto případě bylo nezbytné využít prostor, tak jsem vytvořil několik víceúčelových prostorů a zvýrazňují světelnost s lehkým tkaniny a světlé barvy.“

Kancelář s kulatým stolem

V místnosti a kuchyně jsou umístěny paralelně, které jsou odděleny dělící medianero otevřené na obou stranách. V oblasti v blízkosti přední části, obývacího pokoje je vstup na malou terasu, zatímco kuchyň má útulné kanceláři. „Líbí se mi přirozené lesy, jako je jilm věku Bureau kanceláři nebo dubového obložení podlahy s širokými lamelami. Také lehké látky, jako je len a bavlna, a světlé barvy. I když s určitým detailem těžké najít kontrast, stejně jako závěsné svítidlo nad kuchyňského stolu „tón.

Galerie, 12 fotek
ATTIC tvých snů

Beatriz je vášnivý o své profesi a pokračuje, aby nám podrobnosti o své práci ao tom, jak to platí v tomto případě svůj vlastní domov. "V obývacím pokoji, který jsem si vybral velkou pohovku, ložní prádlo, a oblékl polštáři různých textury a barvy, jako je světle žlutá, konstantní ve svých projektech v poslední době. "

„Snažím se vytvořit smysl pro pořádek s několika položkami, ale velmi prominentní"

Na vnitřní salonku, kde působí také jako distributor domu najdeme příklad všestranné prostoru. S prosklenou skříň, stolek slouží jako opěrné plochy, a když Beatriz má hosty, se rozvíjí ubytovat až šest osob. Pravdou je, že když dům má kancelářský prostor, jídelní stůl je často málo využívané. „V malých prostorech * Kniha je velmi praktické, šetří prostor a zároveň nabízí širokou tabulku v případě potřeby“.

Host pokoj s rozkládací pohovkou

Byt má dvě ložnice a jeden Beatriz vytvořila víceúčelový sál: „Je to pokoj pro hosty a moje kancelář. Zařídil jsem rozkládací pohovka, také s polštáři a stůl u okna. Na stěně jsem použil kombinaci zrcadel a vztahující se k mé profesi, směs Love ilustracemi. V ložnici, Beatriz Silveira používá tkaniny s teplými texturami, které zvou odpočinek a relaxaci. A to nám dává důvěru, když ukázal na dvojité okno s cuarterones: „To je důvod, proč jsem si koupil tento byt. Když jsem viděl, že v přední části postele by měl ne jeden, ale dvě okna s krásným výhledem, to bylo jasné. To měl být můj domov. "