Interiér Paula Duarte je. V roce 2009 se narodila její druhá dcera, Clara. Brzy, oni jsou poháněny krize, její manžel a ona se rozhodla emigrovat do Německa, odkud pochází. Tam líčil své zkušenosti jako expatriovanou Holamama.es blogu. Někteří 15.000 lidí denně, byly přesunuty a smál se svými zážitky a problémy. Ale čas plynul, blog se narodil online kancelářské potřeby, a konečně! Byli schopni se vrátit a udělat doma ve Španělsku tolik toužil, když byli pryč.

MG 3799

"Chtěli jsme dům, který měl dostatek světla, protože to bylo to, co jsme nestihli ve Španělsku. Trpěli jsme hodně s chladnou, tma, sněhu a dešti z Německa ... Takže jsme se zaměřili na světlý byt, a samozřejmě, o mé rodině"Vypráví Paula.

"Zjistili jsme tento byt, s dobrým vedením. Jedná se o devátý a měli prostor, ale rozložení je 1965! Vysoce rozčleněný, zavřeno, světelný nepřišel dovnitř ... Jak jsme chtěli bylo světlo, a já jsem interiérový designér, udělali jsme novou distribuci na naše opatření", Hej, jaké má štěstí, že má domácí interiér!

A co vás inspirovalo? "Snažíme se o estetický podle španělského-německé rodiny, kteří jsou velmi Nordic, i když ne 100%. Dům byl velmi vzdušný, s bílými stěnami, bělené podlahy, bez lišt nebo ozdobné detaily. Bílé lakované dveře jsou obložené, jak jsme měli v Německu", Samozřejmě, když člověk má svůj příběh, váš domov by měl vědět čest.

H8B7196a

I když, jak se očekávalo, a to bylo vše rychle, museli jsme se přizpůsobit. "Výzdoba byla obtížná, protože jsme museli přizpůsobit veškerý náš nábytek v Německu. Existují různé rozměry, to je všechno větší! Například můj jídelní stůl měření 2,85 m .. kombinují tradici s nábytkem tam a Ikea",

Mom triky interiorista

Ikea je právě knihovna salonek, opatrně s ní! "Jsou vlastně čtyři knihovny Ikea šité s velmi dlouhými šrouby. Německo bylo volné místo nad téměř metr, a tady, i když vyjmete všechny podhledů, mám velmi málo rozdílů mezi knihovnou a střechou. Ale jak se zdá!",

Další nápad: nechat otevřenou kuchyň vedle obývacího pokoje. "Dobrou zprávou je, že pokud je vaše právo, když jdete domů vy ne. Ano, to je otevřená, nechtěl studené materiály. Nebo dlažba, mnoho zařízení na dohled. Hydraulické položit na zem, ale od obývacího pokoje není ocení, je integrovaný!",

ložnice

Půjdeme na koleje? "Pro naše, spojíme dva pokoje s výhledem na nádvoří a vytvořit velkou ložnici s šatnou, koupelnou. Také jsme dát malé stolem a severské tapety návrhář čelo. Hlavní myšlenkou bylo sledovat linii zbytku domu, Blanquita, severských a pocit světla"Paula nás učí.

Oddělit ložnici a naše koupelna byla poslána, aby se posuvné dveře, které vedou na střechu. "Tak, integrovat zcela otevřený prostor nebo vypnutí, podle potřeby. V koupelně jsem také dát nějaké speciální úpravy, jako thajské starožitného nábytku", Jak milé!

Untitled Panorama4

Opustili jsme pokoj malý Clara, který mimochodem je pojmenovaný pro jeho jméno by se říci totéž v obou jazycích své rodiny, španělštině a němčině. "To byl hlavní ložnice, ale to necháme na Clara, protože má spoustu světla. Chtěl jsem ji v bílé barvě, stejně jako zbytek domu, ale chtěla Rosita, takže řešení bylo spojit! Klademe bílý stůl s židlí a papírenský průmysl s velmi drobnými květy. Co mám rád, jsou domy ptáci, šel nakupovat do Německa Pokaždé, když jsme šli do školky koupil jeden!",

Galerie, 12 fotek
Konečně! Vrátíme domů