Když před třemi sty lety, tento dům postavil v Emporda nikdo by si myslel, že staletí večer se stane klenotem. Poukazem na změť střechy a skulin na fotografii fasády lze snadno odvodit, že byla přidána později. A teď se připojí reformy s dobou bez ztráty jeho charakteru.

bazén

No, co to je stará stavba je prověřený a stoupá ve vnitřním Empordà idylické krajině s olivovníky a středomořské borovice. Když se současní majitelé koupil už byl poněkud rozpadlý, ale jejich stěn a střech zůstal stát škody než užitku, ačkoli jeho interiér kabiny byly určeny k udržení hospodářských zvířat v průběhu zimních měsíců. Neexistuje žádná jiná možnost: statek prošel rekonstrukcí v procesu. Ale moudrý restaurování, takže můžeme posloužit každému, kdo je v podobné situaci v zemi domu, ať už dům, obec, věží, farmu nebo statek.

Viz galerГa 12 fotografií
MASГЌA CENTENNIAL OBNOVENÉHO

Samozřejmě, že jsou první sanační práce, což se mi zlomit, protože jsou nejen těžkopádné počítat, ale protože každý stavitel ví, že ke spuštění. Nechť nás, protože jsou vyrobeny. Je na čase obnovit stěny a stropy a také přemýšlet o fasády a distribuci. Zde, pokud ruky a hlavy Lluís Auquer, autor návrh reformy show. Snad nejvýraznější odpovídá verandy, nové imitovaly sto procent s původní rostliny. Není to jen zarážející, ale ve skutečnosti si uvědomit, protože několik měsíců můžete nyní venku, ticho a vyhladí tyto názory a lesních obzory. A já také dobře ležela na pohovce nebo v křesle těch krásné řetězce, které vidíte na obrázku. Úžasné.

00260945

Méně nápadné, protože to je sotva znatelný, je úkolem rehabilitace stěn, podlah a stropů. Nebroušené kameny v této oblasti, která se rovná primitivní, na stěny; tufy, nebo vápenec podlahy; dřevěné trámy, dveře a okna, a arabské dlaždice doba životnosti střech a štítů. Každý z těchto materiálů pochází z vrakoviště či aukčních domů v této oblasti, že to bylo: zlaté pravidlo pro skvělého výsledku tohoto statku. Protože to je jediný způsob, jak integrovat nové do starého vytváří jeden celek. Ve skutečnosti to dělat to, co udělal pro staletí.

Zde také některé reformy stala se více a některá okna tam, kde byly otevřeny nikdo. Je zřejmé, že v sedmnáctém století obyvatelé tohoto statku jen potřeboval trochu malé okno pro odvádění kouře z požárů a krbů. Stěny, pak tím lépe odvrátit studené a tepla zapečetěný. Ale ve století XXI dobrý vytápění nám dovoluje luxus hledají dobrou teplou fantastický svět za sklem. Vodorovná okna za jednoho z bílých pohovek, dvě svislé pevná okna, nad sebou, všichni v obývacím pokoji, působí jako nejkrásnější obrazy Emporda.

Viz galerГa 12 fotografií
MASГЌA CENTENNIAL OBNOVENÉHO

Zatím nejobecnější a nejzákladnější lekce slíbil rehabilitaci. Ale odmítám říkat čtyři věci víc dekorativních aspektů. No projít mi chlup nebude nudit.

Jeden z nich, kuchyně, velmi nákladná rekonstrukce „staré“ technologie kuchyní a moderní estetiky. ruční dlaždice, zvon práce, Macael mramoru pultu, dřevěné skříně frontách malované v subtilní a matně zelené, stůl a židle Almoneda přímo do pole tady je radost vařit.

Dva, nábytek, jednoduché, rovné a čisté linie, bez předstírání nabídnout pohodlí a být užitečný, ideální předpětí. Pokud budete mít jeden pohled na obrázky, které můžete opravit, že žádná z nich není pro výtvarné nebo náhradní. Všichni, dokonce i zrcadlo zlacené rámech visely u vchodu do ložnice, mají funkce a význam. Spravedlivý, pak ale vybírány s láskou a péčí. Rustikální, ale vždy pohodlné.

00260947

Za třetí, hřiště je velmi světlé a jasné, v celém domě. A to skutečně zdá být velmi štědrý k dětem, kteří nenávidí a bojí tmy. Co bylo provedeno? Něco tak jednoduchého, jako malování bílý strop azulete tkaniny a používat bílý nábytek nakládaných jak v ložnici a koupelně. Velmi praktické, promyšlené a krásné řešení.

A za čtvrté: bazén, náměstí a bez vynalézavosti, jako rybník, je lemován dvěma lůžky levandule, velmi dobrý způsob, jak využívat výhod větru, aby vůně vody, kde plaval i v opačném směru, atmosféra dýcháte z verandy.

Viz galerГa 12 fotografií
MASГЌA CENTENNIAL OBNOVENÉHO