sonsuz seçeneklerle sahip olduğumuz ... ve oturma odası için renk bize kafa getiriyor seçin. Mantıksal: Duvarlar ilgi odağı kurşun çok daha geniş alanı vardır. örneğin, sıcak veya soğuk, parlak veya sofistike, çok daha geniş görünmesini sağlar: Ve ayrıca renk anında bir boşluk dönüştürmek yeteneğine sahiptir. Evet, her şey biz duvarlar veya tavan boyası yalnızca ayrıca ... Uzmanlarımız bize büyük soru sormak için bizi saldırmak tüm şüpheler cevap seçtiğiniz renk, onun tonların kombinasyonu bağlıdır: ne renk Ben oturma odası boya? Onlar çok şey biliyorum Notlar!

Galeri, 9 fotoğraf
NE RENK SALON PİNTO? UZMANLAR YANIT

Ne kadar ışık oturma odası alır ve ne ışıklandırma var?

Bunlar ışık tonları ve koyu cüce uzanır. Yani genel bir kuraldır, ama aynı zamanda sıcaklık kazanmak istiyorsanız bir adım ileri gitmek zorunda. Eğer sıcaklık açık renkler bahis arıyorsanız size bolca ışık ve eğer yoğun tarafından, çok az varsa. Sen sıcaklık ve uyum kazanacaktır, "ve İbiza, yoğun tonların fazla ışık veya İngilizce, ama olmasına rağmen beyaz evler biraz güneş var"Marta de la Torre iç söyledi. "Bazen beyaz düşünme pint sen kazanacaksın ışığımsın ve dondurma getir".

Aşağıdan Işıklı. Belén Campos da, sen yerden ışıkları eşlik eden düşük ışık varsa yoğun renkleriyle resim tavsiyede "tavan lambaları zemin renkleri öldürmek ve onları ağırlamak yapmak çünkü".

Taban ve tavan Onlar söyleyecek çok şey var!

kir İdeal olarak, karanlık ve salon az ışık olsa bile, bu aralığındadır bir ton duvar seçin. "etki yaratılır &# 39; kutu&# 39; burada tavan eşit, özellikle de çok rahat"Marta de la Torre söyledi.

00404541

çatı Katınız normal yüksekliğe sahipse, taahhüt boşluk hissi elde etmek için, uygun Laura Ehlis tavsiyede, duvara ya da daha hafif noktası olarak aynı rengi boyamak için. Evin geri kalanı beyaz Ama eğer, beyazı seçin.

Büyük ikilem: ne renk daha iyidir?

Belén Campos tavsiye "Bir çalma listesi, favori renklerin bir listesi. Kırmızı, mavi, bej ... çok çeşitli olabilir".

¿Yoğun ya da değil? Listenizi seçtiğinizde, tüm yumuşak -tonos yelpazesini, orta ve her renk-yoğun düşünün ve her fazlasını ister biriyle muaftır.

Eğer açık renkler, taşlar ve beyaz isterseniz modası asla. Mavi Medya ve gri tonları da mükemmel

renk ailelerini olun. Her tonu senin tüm çalma iyi gider ve çoğu gibi ne görmek veya iyi hissettirir diğer renkleri düşünün.

testleri yapın. evde denemeden biriyle kalmaz. Farklı ışık insidansını sahip ve günün farklı saatlerinde ne kadar renk değişiklikleri görmek duvarların her birinde her rengin bir kurulamak boyar. Ki, eğer oturma odasına daha iyi uyacak renk ne olduğunu biliyoruz.

Ben kapı ve pencereler ile ne yapacağız?

Duvara olarak boyamak ya da başka bir renk ile bunları vurgulayabilirsiniz. "Ama her saten kaplamaya seçin. Parlak boya Forget". Marta de la Torre önerir.

duvar koyu ise, duvara ya da beyaz tonu göre biraz daha hafif de ahşap boyama.

duvar açık veya beyaz ise, İyi bir fikir gri veya bej boya etmektir. daha tamamlanmış olacak Ayrıca (varsa ve Döşeme) aynı renkte süpürgelik boya eğer.

Oda küçükse Duvar gibi onları boyamak: Boşluk büyük görünmesini sağlayacaktır.

Galeri, 9 fotoğraf
NE RENK SALON PİNTO? UZMANLAR YANIT

Ons: Başka hangi renkler giymek?

minderler ya ayrıntıları gibi sesleri örtülerini, perde ve aksesuarları düşünün. duvar ile de kombine renklerde onlar için bak ama hepsi aynı değildir bu yüzden onlara aksine bir noktaya ekler ve bir ortamda gibi bakmak "salon gösterisi".

¿Mat veya saten?

bitirir önemlidir ama çok duvar mükemmel olmasıdır. İyi bir macun esastır, Belén Campos diyor.

?? mat plastik. finiş mat olmak, derinlik verir, daha hassas ve. Büyük duvar veya benzeri modern bir dekora sahip Ama eğer daha parlak olan bir mat sır suyu cesaret edebilir.

?? Satinados. Eğer Bunu daha pratik duvarlara çizik veya lekeler temizlenir bulabilir çocuk veya hayvan varsa, biz Laura Ehlis tavsiye etti.

Nasıl mobilya nelerdir?

İdeal olarak, dekorasyon öne hangi bir tuval oluşturun. atmosfer renklendirmek ve nefes alır.

¿Temizle parçalar? seçim Aralığınız geniştir. Sen yoğun, pastel renkler, orta seçebilir ...

¿Koyu parçaları? Güçlü unut. Örneğin, koyu ahşap mobilyalar her şey sıvama çünkü arkadaşlar çikolata kahverengi duvarlar değildir. "Ancak, duvara kum boyama oynayabilir ve örneğin bir latte yapma"Bu bize bir alternatif Belén Campos verir.

Ne tür Tine salon?

Klasik oda Onlar da taş, beiges ve griler gidin. yüksek tavanlı ve pervaz Ve eğer, kırmızı dokunuşlar ve çikolata ile cesaret edebilir.

00349540

Bir bağ bozumu salonu hava Mobilya oynadığı role sahip olduğu, net bir sesi mükemmel olacaktır. Ama beyaz olması gerekmez. Bir mavi, yeşil, açık gri seçebilir ...

Bir akım odası Bunlar, beyaz, mavi ve gri yağı uyacaktır. Mobilya varsa çok düz çizgiler herhangi bir renk oynayabilir.

İdeal evin geri kalanıyla aynı aralıkta oturma odası boyama. Gri, koyu ve açık renkler favori

Dare: Daha fazla renk istiyor musunuz?

... açık renkler ve yoğun renklerle iyi uyum muhteşem alanları vardır!

?? aç. yemek odası ve mutfak, çatı bağlı derslik olarak. ortamda seyreltilmiş olan tüm duvar veya herhangi Sorular yoğun renkler.

??duvarlar "kuvvet". Tuğla veya taş. Onlar yoğun renk eşlik gerek çok varlığa sahip. renkli grafikler bak ve özgürce seçin.

Renk hileler alanı genişletmek için

Tüm duvarlar aynı rengi boyamak gerekmez. Belén Campos iki bitişik duvarlar koyu renk ve diğer iki tek net boyalı kararlıdır. Duvarlar çok yüksek değilse bunlar tavan yükseltmek çünkü biz genişliğinde ve iki renkli dikey çizgiler göstermektedir. Daha fazla fikir mi gerekiyor? Marta de la Torre nötr tonda boya önermektedir ve ona bakmak almak, yemek odası duvara veya koltukta yeşil su veya sıcak pembe bir nokta koydu. Ya bir resim koymak ve daha vurgulamak yapmak için bir duvara zıt renkte bir dikdörtgen boya.

Sizin oturma odası, mini nedir? boya ile daha da oynayın! Eğer renk ile mekan algısını değiştirebilir ve yapabilir Çünkü, daha geniş uzun görünmesini ...

pembe 1017x1280 ayrıntılarla salonu, modern çizgi

Bu odayı görüyor musunuz? Eğer sadece rengini değiştirebilir nasıl görebilmeniz için tavan ve duvarları boyamak için farklı yollar ile oynadı. Daha parlak, daha geniş, daha geniş ... Buraya bak, sizi şaşırtacak!