Bir an için düşünün: (Neyse veya yatağını, mutfağınızı) oturma odası değişecek ve hayal gücünüzü harekete geçirilir olduğunu düşünün. Sen olacaksın tüm güzel şeyler görselleştirmek! Istişareler mobilya, çılgın ve tabii ki gibi Pinterest. Ne hissediyorsunuz? ¿Refah? Zevk? Illusion? ¿Karıncalanma? ... Ve mutluluk, tabii ki. hayat güzel şeyler olmadan ne olurdu? Onlara ihtiyacımız!

00376021 O (kopyalama)

Biz iyi dekore Odaya geldi", rahat olmak refahını, konfor, taşır. Biz süslemek için başladığınızda, biz de bile vizyonumuzu ve ayna nöronlar gerçekleştirmeden önce bir şeyler koyarak başlamadan önce pozitif duygular hissetmeye başladığını hissediyorum, "psikolog Noelia Sancho açıklıyor. "Yani, bu zevk değil veya duygu bir şeyin güzel olduğunu, ancak bir sitede rahatız. Bu Danimarkalılar bir tutum olarak vaftiz nedir &# 39; hygge&# 39;. Şimdi detaylar, mumlar, neşeli girişinde için çaba yüzden ... "diyor. Onlar nesneler değildir: sizin duygu.

alıcı

Ama gel, listelerin çağında, dekorasyon bize mutluluk verir neden bir lancémonos oluşturun. Laza psikologların ve Noelia Raquel Sanz Sancho bize bir kablo atmak:

1. Süsleme bizi yaratıcı yapar

Bu en önemli! Dekor bize hayal oluşturmak, hayal koyar ... Ve bu doğru: Kim yeniden hayal etmek gerekmez? keyfi (bazen gizli) verir!

2. Süsleme oynamamıza izin verir

Burada ya da orada ne koydu? Ben çiçek veya fındık ile bu vazoyu birleştirmek? Ve arkadaşlarınız, anneniz, anneniz, kız kardeşinle birlikte koyarsanız! Bu doğru, evcilik gibi mi?

3. Süsleme bize ilham ...

dergilerde, bak isteyin! Değiştir ... renkler, stiller, trendler bak! Süsleme aslında rüya ile kafiyeli.

4. Dekore bir değişimi temsil eder

Ve sık sık bu değişim hayatımızda bir itme, bir motor içerir. Bazen patlama kesip değiştirmek gerektiğinde ... Diğerleri Sen tekstil değiştirin! Bu ko-mo-va-nue bırakır.

5. Süsleme yeni bir fırsattır. Temiz bir barut. Hayatta olduğu gibi biz bu olur bizim evde baştan başlamak hakkı (ve arzu) var. yeni aşamaya başladığında, Bizim ev yansıtır!

6. Bazen riske dekorasyon izin

Şey biz hayatımızın diğer yönlerinde yapmak. çılgın bir tekstil? Bir duvar kağıdı? Bir ilham resim? Ve Decapo bana annem verdi tablo olur? Evet, işte utangaçlık dışarı bırakılabilir.

7. Dekorasyon özel bir işlemdir

Biz kişisel alan oluşturma gibi binayı devam edecektir. Planlama süreci ödüllendirici olacak şekilde, rahat bir yer düşünün. Onlar kendi tatlar ve seçimler vardır! Tamam, anneni etkileyebilir, ama bu gerçekten, seninki senin.

8. oluşturma veya bir boşluk Tadilatı demektir

Ve bu nedenle, günlük yaşam için taze ve yeni bir görünüm vermektir. Bu İstersen sen diğerleri gibi eğer ... Kim size uygun değildir, onunla nasıl hissettiğini, nasıl göründüğünü görmek istiyorum yepyeni giysiler gibi?

9. Dekorasyon, sonuçta, mutluluk arayışı olduğunu ...

Bir daha güzel, sağ ev istiyorum, ama bu geride barış, huzur, huzur ... ve mutluluk sonra yoludur. senin sığınak olarak, tabii ki, Eviniz!

Bu Danimarkalılar Hygge diyoruz histir. Ne ne var? Daha fazlası yok ve mutluluk sırrı başka bir şey. Ve onlar ... dünyanın en mutlu ülkeyiz onları dinlemek zorunda olduğunu düşünen! Burada hygge ne olduğunu söyleyeyim.

Galeri, 10 fotoğraf
NEDEN DECORAR MUTLULUK VERİYOR

Ve sen, neden süslemeleri size mutluluk verir?