mutfak da bütün aile, bir işyerinde için hoş bir buluşma yeridir. Hazırlanması pişirme ve canlılık ve sağlık ile bize doldurmak yiyecek depolamak görevi bir evde önemlidir ve yüzden biz de rahat olması esastır.

dağıtmak

Mobilya bir çevresel dağıtım onu ​​kazanmak alanı ile en uygun ve tablo için ücretsiz merkez bırakılır. Birkaç metre ile evlerde, iyi dağıtım yoluyla örneğin, bir karşı bir yayma çubuğu mutfak ve yemek odası olarak hareket edebilir ve aynı zamanda sehpa fonksiyonunu yerine getirmek, daha çok yönlü ve çok fonksiyonlu mekanlar yaratabilirsiniz.

Ancak Mutfak mobilyası düzeneğinin yanında yer uyumlu hale getirmek için kal çevre takiben, L, U, ya da koridor şekilli ana unsurlar-ateş dağıtmak için tavsiye edilir, ve su delta. Ocaklar yangın elemanı ve lavabo ve buzdolabı, su elemanı temsil eder. böylece karşı karşıya olduğu yerleştirerek önlemek gerekir; Optimum dağıtım üçgendir. lavabo gıda ve temiz mutfak eşyaları hazırlarken doğal ışık ve görüş yararlanmak için bir pencereye ilginç bir yerdir. Fırınlar, ancak, her zaman güvenlik nedeniyle, bir duvara karşı olmak ve bir pencerenin altında hiçbir durumda olmalıdır. Merkezi bir ada gıda hazırlama yeri olarak ve aynı zamanda su alanı olarak idealdir. Çalışırken kapıyı görmesine izin şekilde biz yerleştirirseniz, duygular daha hoş olacaktır.