biz giysi ve aksesuar saklamak için iyi planlanmış alanınız yok, o zaman biz yayılımın içine başlattı. Bir dolap burada Yani, orada bir rahat, koridorda bir kunduracı mobilya, küçük giysiler için bir çamaşır dolabı ... Ve biz olsun bütün gün yan harcamak oda veya evin yan bakarak giysiler farklı yerlerde elbise.

Hayatınızı basitleştirin: tek bir yerde

Bu gruptaki tüm giysi ve aksesuarları en iyisidir ve bir yere koyun. Açık bir yere boş bir oda veya dolap yoksa, büyük bir dolap seçin.

Eğer bir kostümcü veya dolap sığacak iki kez eğer Mira (ve önlemler)

İlk olarak, ideal bir yer bulmak. Eğer yeri yok mudur? Şimdi sadece bir şifonyer veya bir tablo var gibi tedbirlerin yatak odası duvarı, boş veya önemsiz odanın tam, genişlik koridora getirdiği dönüşümleri ederken ... Eğer giyinme olmak için köşeler uygundur kaçmış olabilir.

Eğer bir dolaba karar verirseniz ...

Çoğu zaman biz daha küçük ve duvar kabine tüm uzunluğunu ve yüksekliğini işgal değil daha az elverişli seçmenin hata girer. Ama yansıması üzerine, değil tüm bu alanı daha iyi kullanılması olurdu? Özel bir dolap seçme ve nötr tasarımı tam olarak bir gardırop vardı sanki, entegre edilecek ve eğer çok geniş bir alan olacaktır.

¿Menteşeli veya sürgülü kapılar?

Böyle yataklar gibi size kabine ve diğer mobilya arasındaki var mekana bağlıdır menteşeli veya sürgülü kapılar, seçin. Çok küçük ise, sürgülü kapılar daha rahat olacaktır. Eğer yeterli alan varsa Ama salıncak kolayca her modül erişmesine izin verir.

mübarek salonu

Eğer geniş bir koridor var mı? O zaman ben Yer darlığı problemlerine veda. Bir dolap yerleştirerek bu alanda adımı boğmak görünse de konfor ve düzeni kazanıyor olacak ve gün içinde bu kabine sahip alışmak kesindir. Ve bunu sen nasıl pratik görünce daha fazlası! Yatak, havlu, başka sezon ... her şeyi kaydedebilirsiniz.

Doorless dolap ...!

Kapısı olmayan veya geri olmadan açık dolaba avantajları, çok daha ucuz olmasıdır. handikap o sipariş ile çok daha dikkatli olacak ve tüm öğeleri daha maruz kalacak olmasıdır.

Galeri, 10 fotoğraf
10 ETKİN GİYDİRME

giyinme odası veya sırayla tüm giysi ve aksesuarları var ve tek bir yerde bulunan dev bir dolaba sahip olmak: galeride hayallerinden birini yerine getirmek nihayet size ilham ve on örnekler bulacaksınız. Çok erken pes etmeyin, belki evet dispongas alan gerekli, ancak henüz tespit edemedik.