Biz göğüs büyük-torunları sunuyoruz: rahat. Evet, evet ... onlar aileyiz! Dahası, biz evrim teorisini uygular rahat tarihini açıklamak için. Sandıklar (geri yıllar önce düşünüyorum) çok pratik: onlar Yatağın ayak ucunda yerleştirilir ve sonra da hepsini koydu. O seyahat etmek zorunda zaman yapmanız ya valiz, kapalı, çoğunluğa tırmanma geri alabilir ve gidelim zorunda kaldı.

Ama gündelik, pratik, hiçbir şey için. Bir giysiyi ara samanlıkta iğne aramak gibi oldu. Bu yüzden içeride kutuları koydu. Evet, daha organize, ama aynı derecede pratik, çakışan çünkü ve isterseniz gömlek geri tetris geri almak oldu. Bir düşünce aklın nihayet ön çekti ve ... ve oradan şifoniyer, bir nesle kutuları slayt kılavuzları yaptı.

rahat bir koltuk, klasik ayna ve banqueta_382745 gri tonlarda 1_Dormitorio

Pekiyi biz ne kökenleri biliyorum. Ama neden bu kadar çok rahat, özellikle Bağbozumunu sever misin? Şimdi yatak odasında hapsinden serbest evin etrafında serbest bırak. Ama yansıması üzerine, onlar sona ereceğini asla bizim hayranlık hak neden bu kadar çok nedeni vardır. Bu yüzden onları sevmeye bu on nedenlerle de özetledik.

1. Kuyu deniz konforlu neden ... çünkü!

Onlar bir dolaba kadar yer kaplar, ama bize yatak odasında ya da evin herhangi bir köşesinde daha fazla giysi kurtarmak için izin vermez. nerede havlu ya da yatak depolamak için değil ne biliyoruz? Sonra büyük çekmeceli birini seçin ve özel olarak onlar için ayırın.

2. Onlar da pratik

Onlar çok emretti ama patron sensin. Onun -büyük ya, küçük yüksek veya düşük, aynı veya farklı-çekmeceler her zaman yerde her şey olması harika müttefikleri vardır. Onun için ayrılan yerde bağlı olarak başka bir yere uyacak bir model var. Örneğin, giysiler için daha iyi olacaksa büyük çekmece ve yüksek yataklı bir tasarım seçmek için. farklı boyutlarda çekmeceli salonda yerleştirmek için bunu tercih Ama eğer, o zaman daha hantal öğeleri küçük alet ve aksesuarlardan kaydedebilirsiniz.

3. krallığının en güzel

cabriole bacaklar, kıvrımlı şekil ve değerli metal-kulplu Fransızlaşmış tasarımları, direnmek zordur klasik bir güzelliğe sahiptir. koymak koymak, tüm gözler tekeline neredeyse kesin nedeni budur.

4. Onlar yönlülük hediye var

Yani onlar sadece rahat olmak memnun değillerdir. Bunlar komodinin gibi diğer esnaf, denemek istiyorum. Ve neden olmasın? Zaten sığır çok şey var ileriye koyarak hakkında ve onun güzelliği ve pratiklik ile hepsi bu. Çok hantal değil ve bu yeni rolde daha kullanışlı hale getirmek için farklı boyutlarda çekmeceleri olan bir model seçin.

Galeri, 11 fotoğraf
KONFORLU VINTAGE 10 Neden onları sevmeyi

5. Emekliye? asla

rahat bağbozumu bugün başarılı ise kendini yeniden icat yeteneğidir. Önce etiketi kaldırmak başardı "sadece yatak için" ve evin etrafında gizlice. Ama bu hoşnut göre değil, kelime duymak önce "emeklilik" Böyle bir olma gibi başka bir işlev aramaya tercih dramatik bir çocuk odası mobilya veya kabin yapma değiştirici artırır.

6. Onlar özeldir

Bu vintage parçalarla çoğu bile bu kadar endüstriyel üretimden olduğunu bilmiyorum. Hepsi dikkat ve münhasır muamele görüyorsun, bireysel olarak yaratıldı. Yani birçok durumda, hepsi birbirinden farklıdır! Ayrıca el boyaması ön sahip olunca ... anında dekor sadece kahramanları haline emin olun.

7. Pet değişiklikler

Rahat eski birçok şekilde geri kazanılabilir. onlar farklı ahşap tonu zamanın geçişi, tinting o kararmış güzelliği vurgulamak hatta diğer renklerde yukarıdan aşağıya doğru boyamak için sıyırma, pratikte doğdukları zaman aynıydı kadar geri yüklenebilir. Ve neden olmasın? Eğer tebeşir boya ile, ister ne Dare ... gri, mavi, sarı, pembe, örneğin, kendi ellerinizle yapabilirsiniz.

5_Cómoda mobilya bajolabavo_386772 dönüştü

8. Onlar zamansız

Bu Luis XVI stilinde tarafından ya da belki Art Deco ilham olabilir. Hatta ikiden fazla yüzyıl öncesinin otantik provensal adet olsun ... Hepimiz coeval en olmama rağmen, eski rahat bir favori dekorasyon kalır ve modası asla onlar bunu nasıl bilmiyorum ama.

9. kraliçeler şıklık

Başarısız neredeyse imkansızdır. Eğer bahis yaparsanız rahat bir bağbozumu zarafet güvence altına alınmıştır. Ve sadece klasik tasarımları ile ancak geçmişten parçalar esinlenerek tüm stilleri ile olur. Onlar moda küçük siyah elbise gibidir. Şık kendisi başka bir şey gerekmez. Ama iyi takviyeleri seçerseniz, her zaman onlar kazanır. Yani üstte çiçekler, bir ayna, mumluk ile güzel vazo koymak ... Ve biz onun güzelliği ve zerafeti çarpın görüyoruz.

10. Ve ayrıca, çok amaçlı

Biz zaten bazı konforlu bir banyo dolabında örneğin yapım yeni zamanlara adapte ve geri dönüşümlü bilen gördük. Ama bazı modeller kendi işlevini değiştirmek gerekmez, çünkü fazla, ama kendileri çok fonksiyonlu vardır. Bazıları, örneğin, şık ve rahat değil sadece uygulamaları değil menteşeli cephe açtı secreter haline vardır. Bir iki! nasıl görmek ister misiniz? The'll fotoğraf galerisi bulabilirsiniz.