Başarılı bir dağıtım ve iyi ekipman alanı tam olarak yararlanmak için gereklidir. Biz çok küçük de olsa, çok pratik bir mutfağa anahtarları verin.

Dolap alanı

birkaç metre ile Mutfakta yeterli depolama alanı çözüm bulmak için önemlidir. tuşu kalmak farklı yüksekliklere birleştirmek şarj mobilya bkz yeterli olacaktır korkuyorsanız ... tavana o kadar yüksek modüllü, semicolumns optimize sistemleri, dolapların kapaklarını kullanmaktır. Ve sipariş maç boyunca ve bakımı onlar için dışarı, iyi iç donanımı kullanır: teklif çok geniştir.

Galeri, 9 fotoğraf
MİNİ MUTFAK Çok pratik

dağılımının önemi

mutfak yararlanmak için temel anahtarlardan biri bitkinin kullanılabilir alan ve şekli koşullandırıldığını onun dağıtımı ile vuruldu. bir kaç metre uzunlukta ve mutfaklar tek ön ya da bir ön depolama alanında yerleştirilmesi, iki paralel düzenlenmesi ile seçebilirler ve pişirme ve su, diğer ilgili olarak. kare ve dikdörtgen katlarda, mobilya daha kolay ve rahat çalışmak için temizlenmiş mutfakta merkezini terk sağlayan L şeklinde dağıtılabilir. Bu da tavsiye edilir dağılımı önemli olan açık bir depolama alanı, su ve çalışma ve pişirme ile oluşturulan sözde çalışma üçgen tanımlamaktır U..

Açık renkli malzemeler

Işık tonları mutfak görsel büyük görünmesini ve birkaç metre abartılı bakmak kalırken, önlemek yapmak için yanılmaz bir kaynaktır. Onlar mobilya ve duvar kaplamaları ve kaldırım her ikisi için de kullanılabilir.

bar, mini mutfak

Açık renkli malzemeler ışık sağlayan özelliğine sahiptirler ve uzay hafifletmek. Klasik beyaz ek olarak, aynı zamanda, örneğin, aynı zamanda çevre sıcaklığını eklemek ilave krem, vanilya veya bej gibi diğer renklerde çok etkilidir. Ormanda, böyle kayın veya akçaağaç gibi yerel çeşitlerin tercih etmek en iyisidir. Eğer dolapları hafifletmek istiyorsanız, iyi bir seçenek farklı dokuların cam cephelere kullanmaktır.

Başka ne yardım edebilir?

kompakt Aletleri

Pek çok üretici küçük mutfaklar donatmak için tasarlanmış cihazlar sunuyoruz. Bunlar (yaklaşık 45 cm genişliğinde olağan 60'a göre) standart bir şekilde daha düşük önlemlerle cihazlardır. Bu cihazların arasında, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve hatta kurutma bulacaksınız.

Çok amaçlı aletler

Cihazlar, tek bir cihaz olarak birden fazla işlevi gruplandırılmış ve mutfakta alanını optimize etmek için mükemmeldir edilir. En yaygın arasında yıkama-kurutma makinesi ve mikrodalga fırın vardır.

modüler

Pazarda, tek parça halinde mutfak dolapları ve aletleri gruplandırılmış farklı modül vardır. Sen lavabo, ocak ve küçük buzdolabı dahil olmak üzere düşük dolapları modülleri bulabilirsiniz. Ayrıca çanak çömlek için kabine yapmak bulaşık makineleri vardır.

Galeri, 9 fotoğraf
MİNİ MUTFAK Çok pratik