Salon biz iyi bir kitap veya film keyfi, arkadaşlarıyla, aile içinde olsun, daha fazla zaman eve harcamak alandır. Ya da sadece far niente dolce zevkini terk. Bu her şeyden önce, biz rahat hissetmek istiyorum, bir yerdir.

salón_sofás ve koltuklar

Süslemeleri ve neşe ve iyimserlik iletmek küçük ayrıntılarla yenilemek için önemlidir. Ve hiçbir şey rengin notları daha iyi olur. Ve rekor sürede bunu. Ama ne renk veya renkleri seçmek için? Ve nasıl eklenir? Bunlar 15 oda tüm darbeleri ve hatta genel hatlarıyla, renk çeşitliliği sahibi olmak için göze çarpmaktadır.

Bu maddeye İlgili

Doktor Renk: tonları reçetesiz iyileşmek

sağlıklı Deco

Doktor Renk: tonları reçetesiz iyileşmek

Hoşunuza giden birini seçmek için Onlar gri ... Birçok seçeneklerinde, lila, yeşil, çilek ve çikolata, pastel, mavi, pembe gelir. Renk Tutulma ve dekorasyon objeleri yok ki anahtar, alma bu vuruş adil.

Böyle kanepe gibi daha büyük parçalar biriyle oturma odanıza renk ekleyebilirsiniz, sadece minderler ve çiçekler ile renk notlar ekleyebilir, ve hatta aksesuarları ile kontrast bir duvar rengi boyayabilirsiniz. Oturma odanızı dolduracak sonsuz olasılık vardır. renklerle oynamayı öğrenin ve ihtiyacınız sevinç arar. galeride bak!

Galeri, 15 fotoğraf
Bir sıçrama (sağ) RENK 15 SALONLARINDAN