Bunun bu yürüyerek senin hakkında anında koymak konuşur evde bir boşluk varsa salonudur. Metropoller Bu köşeyi ihmal değil tutun, diğer hafifletmeye yardımcı olacaktır depolama çözümleri ile, bu alanda bir çok kişisel köşe yapmak dekoratif fikirler, hem estetik yararlanmak ve görüş pratik açıdan yapabilirsiniz evi alanlarda.

beyaz desenli ve altın ile Hall

Pratiklik ve estetik el ele gitmelidir. Greeters misafirler için ellerinden geleni tarafını göstermek zorunda, ancak hak olarak onlar da gerekli olduğunu bütün sunan hoş geldiniz. Diğerleri barajını aşması iyi hissetmek genişlik ve ferahlık aramak ... dolaplar, askı, çekmeceli mobilya sipariş koymak için ihtiyacı olanlar vardır. Bu durumda tuşlar böyle konsolları ve aynalar olarak mobilya hafiftir.

Galeri, 12 fotoğraf
Küçük değişikliklerle SALONU yeniden icat

İdeal bir sıcak, rahat, hafif sunan arasındaki dengeyi bulmaktır ve uzay çok karanlık pratik ve olmayacak şekilde yeterli miktarda sahip olduğundan Aydınlatma önemli bir rol oynar.

Bu ve diğer basit değişikliklerle, ama çok etkili ile çiçek veya Şamdan ... gibi ayrıntıları ekleyin, bir duvara renk vermek, bir kabine tarzı seçin büyük bir ayna yerleştirin herhangi bir zamanda salonu estrenarás. galerimizi ziyaret edin ve ilham alın.