Bir ada ama yer kaplar, yemek hazırlamak depolama için veya ofis olarak kullanılmak üzere çok geniş bir alan elde etmek için harika bir yerdir. Veya aynı anda üçü birden. Burada bir ada koymak için ayrıntılı tüm nedenleri anlatmak ister geniş bir mutfak ve küçük bir yer, büyük bir başarıdır. Galeride seveceğiniz 14 örnekler bulacaksınız ve bilmeniz gereken tüm mükemmel ada almaya.

Geniş mutfaklarda

Sen konfor yemek hazırlamak çalışma yüzeyi kazanacaktır. Sebze yıkama küçük bir lavabo dahil için faydalıdır, ve ahşap burada çalışma yüzeyine zarar vermeden kesim. ada yeterince büyükse, hatta pişirme alanı ve cihaz takabilirsiniz.

Ada ve Corian tezgah gri ile Mutfak

Ada alan ofisine takılır: Günlük yemeklerde gidip kaçının. Başka bir seçenek adası yakınlarında ofisini bulun ve ofise ada vermek yolda konsol kahvaltı alanı yerleştirerek geçişi harmonize etmektir.

Küçük mutfaklarda

o ayrı bir yemek odası oluşturmak mümkün olmadığı durumlarda kısa bir alanda biz bir çalışma alanı ve bir ofis görevlerini yerine getiren uzanan bir ada tadını çıkarabilir.

Rahat ve konforlu

Ada rahat olduğunu Yani, kolay açma çekmeceleri izin ve malzeme ocakları yeterince büyük adımı oluşturmak için serbest yaklaşık 90 cm bırakın.

Galeri, 14 fotoğraf
14 derece pratik MUTFAK ADALARI

Kahvaltı çubuğu

kahvaltı barı ya da lokanta kazanmak için en kolay yolu bir ucunda konsol sayacı izin vermedi ve iki dışkı ile tamamlamaktır.

Make en

Adanın en iyi şekilde yapmanın bir yolu depolama kapasitesi çarpın izin çekmeceler, raflar veya dolapları tasarlamaktır.

Yani ağır değil

Görsel ağırlığını hafifletmek için, örneğin beyaz, ahşap veya Silestone, onu bindirebilirsiniz.