Hiç bir tavan olmasını istedik henüz kim? Bu tuşlara izlerseniz ölçmek için yapılmış bir o kadar zor değil oluşturun. Onlara bak!

bir tavan daima bir ayrıcalıktır keyfini çıkarın. Eğer sıfırdan oluşturmak zorunda sanki etkinleştirmek için bir çatı veya tavan var olsun, bir asgari yaşam alanı gerekir ve beğeninize hazırlamak için bazı eserlerini yaparız.

Doğru planlama


pencereleri müdahale derecesi büyük ölçüde değişebilir. koşulu yana kapak (büyük işleri) bu tür kapı veya pencere (minör işleri) izole değiştirmek gibi basit rehabilitasyonun, yapmak. "Her durumda 'Emilio Medina, MVN- çalışmanın mimarı diyor, bu bir proje yapmak ve gerekirse, gerekli lisans veya izinleri istemek için bir teknisyen tavsiye etmek önemlidir."

daha optimal boyutlar


Metrekarelik açısından yalnızca düşünmek bir hatadır. yükseklik ve eğim belirleyicidir. İdeal 15 m2 minimum alana sahip olmaktır. yüksekliğe gelince, ve üst az iki metre ölçmez önerilir taşımak için rahat hale getirmek için. en düşük alanları ile tüm alanlarda özel veya modüler mobilya parçaları yerleştirmek için kullanılabilir.

Merdiven sabit veya katlanabilir?

"Önemli -underlines Emilio Medina toprağı Her iki katta merdiven işgal edecek yüzeyi ve dekor geri kalanı üzerindeki etkisini değerlendirmek olduğunu." alanı optimize tavan arasına erişim gerekiyorsa, bir geri çekilebilir merdiven gerektiğinde dağıtılan ya da bir tekne, sadece 65 cm genişliğinde olması yüklemelisiniz. biri sabit bir desen, 1.10 çapında cm ve merkezi delik ölçmek metre tasarrufu spiral seçerse.

Pencereler, hafif ve yalıtım

Doğal ışık bir tavan arasında netlik ve havalandırma için esastır. , Windows ışığı izin vermelisiniz, ancak aşırı sıcaklıklara sahip bir alandır, çünkü aynı zamanda mükemmel bir ısı yalıtımı olması gerekir. "Vidrios- hesap Emilio Medina güneş tarafından ısıtılmasını minimum seviyeye indirmek ve soğuk ve ısı sızmasını engellemek için düşük emisyon ve güneş kontrol ile hava gözü olmalıdır." Buna ek olarak, ışık elemek motorlu perde ya da kapatıcı yükleyebilir. Bazı camlar, yüksek irtifa ise, uzaktan kumanda açma güneşten koruyucu ürün ve yağmur sensörleri, otomatik yaprak kapatabilir veya ayrıca görünmez motorları içerebilir.

¿Oyun alanı, yatak odası veya salon?

tesislerin düşünmeye önce uzaya verilecek ne faydası karar vermek zorunda. tavan arası oturma odası veya çalışma, sadece bir aydınlatma sistemine dönüştürülürse. Biz paketi çevirmek, bunlar su boruları ve drenaj eklemelisiniz.

Sıcak ve çok taze

Bu alanın iklim esastır. Çapraz akım ve geleneksel ısıtma ve klima üreten doğal havalandırma, iyi seçeneklerdir. Tavsiyem? % 15-20 oranında bir enerji tasarrufu sağlar yerden ısıtma.

Çal kaplamalar

Kirişler bir tavan kişilik ve çekicilik getiren unsur vardır. onlar doğal ahşap varsa, bunları korumak ve onlara alan kahramanlarına yapabilirsiniz. ışık nötr tonlarla duvarları kadar beyaz kirişler görsel geniş Dormers oluşturmak çarpın. Dekor olarak, tavan yamaçları mobilya yerleşimi zorlaştırıyor. Bu az katlı parçaları ve tavan düşüktür mobilya, parça yerleştirmek en iyisidir.

Ve şimdi Fotoğraf Galerisi'ndeki resimlere bakmak!