Her zaman Kuzey Kutbu ortasında gibi hissediyorum tuvalete girmek veya ona ... yazık sıkıcı veya tatsız, neredeyse düşmanca bulursanız! Ben sıcak yapabilir ve lezzetli sandığınız kadar zor değil, çünkü size bunu gerektirir tüm dikkatleri verdik olmayabilir.

Nereden başlamalı? banyonuz güncellenmesi ihtiyacı varsa, harekete geçme anı Mobilya ve kaplamaların tür sizin soğukluğunu temizlenmesine yardımcı olacağını not edin. Ne zaten yenilenmiş veya oldukça yeni? O zaman belki de ideal bir aksesuar ve ayrıntıları vardır eksik ne (eğer fark yaratmak olanlar kim olduğunu biliyorum).

1. özel kokular ve mumlar ile yapın

karşı ... Ateş Lenge! Ama tabii küçük dozlarda, içinde. mum alevler daha samimi, sıcak ve rahat bir atmosfer yaratır. Ve aromaterapi için kaydolun.

detay banyo mumlar

esansları ile brülör:

kekik, lavanta taze O tütsü kokular.

mum koyun:

Bazı yanan mumlar samimi bir ortamı yeniden yaratıyor.

Satış:

Ve kendinize bir banyo yapmak. Birkaç dakika içinde banyonuzda hakiki spa yaratmış olacaktır. (Eğer bu videoyu kaçırmayın spa halinde banyo açmak istiyorsanız).

Galeri, 16 fotoğraf
COSY BÜYÜK BANYO İÇİN FİKİRLER

İki 2. Bir ışık banyosu

Bir yapmak paylaşılıyorsa emin pratik banyo bulunuyor. Ama çok külfetli ve her türlü girişimin olacak "zen an" Banyoda başarısız olur. Bunlar iki (rahat) banyo anahtarları.

çift ​​lavabo ve iki aynalarla Banyo

Kare parçalar:

İki aynalar, kendi banyo alanı olmalıdır her paylaşmak için bir planda iki lavabolar, iki musluklar .... Sigara şarjı, hafif ölçüde mobilya artırır seçin.

Adım ışığı:

Hiçbir mobilya doğal ışık girişini engellemektedir. duvar ve tuvalete Snuggles ve sıhhi mobilya büyük görünmesini.

Beyaz, ahşap ve hidrolik:

kiremitli duvarlar yansıtacak ile ışık ölçer tipi ve ahşap ayna artı sıcaklık vermek. mozaik zemin tam banyo en misafirperver.

(Sizin banyo küçükse, iki mini makale banyoları kaçırmayın).

Galeri, 16 fotoğraf
COSY BÜYÜK BANYO İÇİN FİKİRLER

Bir pencerenin etrafında 3.

ışığa aç adım! İyi aydınlatılmış banyo, özellikle doğal ışık yararlanmak için, çok daha sıcak ve keyifli olacak.

Işık:

Küçük bir merkez koridor ile paralel bir dağıtık banyo, seyahat ışık olsun. Bir ekran güneşten parlamayı önler ve gizlilik sağlar.

muretes:

görüntüleme müdahale veya ışık değiştirmeden banyo oluşturan dört oda ayırın. Onlar tuvalet alanına gizlilik vermek ve duş kapısı için destek görevi görür.

sheens:

Cilalı mermer tezgah, beyaz duvarlar, parlak fayans ve lake mobilya banyo alanı ve ışık hissi çarpın.

4. duvar kağıdı ile bir dokunuş ekleyin

Yatay çizgili Banyo duvar kağıdı

Duvar kağıdı:

Evet, aynı zamanda banyoda. Dekorasyon ve çok daha zarif sencillito birine banyonuzu dönüştürmek için önemli eserlerini gerektirmez. Tuvaletler çehresini değiştirecek, ancak çok az yatırım yapmak isteyenler için idealdir.

Yeni ömrü:

Bir kurtarılan mobilya harika dramatik artırır olabilir. Bu tarz getiriyor ve yapılacak basittir.

Bir oyun:

Bir ayna tebeşir boya ile boyanmış ile sadece genel görünümünü çok daha şık en ortalama biri olma konumuna geldiğini kaydetti bu küçük banyo tamamlayın.

Galeri, 16 fotoğraf
COSY BÜYÜK BANYO İÇİN FİKİRLER

daha odun edin 5.

Çok doğal:

ahşap sıcaklığı sonra, seramik ve kiremit veya mermer gibi diğer malzemeler soğukluğunu karşı elde eder.

trampantojo:

Tüm ahşap, sadece en egzotik yüzme için uygundur, fakat yine de bazı bakım gerektirir. Eğer düzenli bakım farkında olmak istemiyorsanız, ahşap dokusunu taklit seramik karoları seçin. Dan numara!

6. havlu gizleme

görünümünde:

Bunun yerine bir dolaba veya çekmeceye temiz havlu tutma, görünürde bir kaç yerleştirilir, böylece dekor texturizarás ve banyo daha lezzetli olacaktır.

sepet içinde:

Onları katlayın ve dramatik mobilya artırır veya raflara veya tabure üzerine yerleştirilen alt raf sepetleri üzerine koyun.

7. doğa banyosuna fişleri

Ve 4 m2'lik bir banyoda büyük bir bitkiyi koyarak, ancak tezgah veya duvar rafta küçük saksı bitkileri yerleştirerek bahsetmiyoruz.

Romantik bir dokunuş:

bazı çiçekler her mekana romantizm ve tatlılık eklemek için daha iyi ne var? banyonuz yoktur (ve olmamalıdır) daha az olması için.

Bitkiler dinlenmek:

Eğer yeşil bir rahatlatıcı renk olduğunu biliyor muydunuz? Bitkiler yaprakları neden yeşil tonları kendi özel spa olmak arıyorsanız banyoda yerleştirmek için idealdir.