Dekorasyon, mucizeler yoktur. Ama o kadar iyi çözümler mucizevi görünüyor. Mutfağın küçük ve karanlık? , Salona Aç onu birkaç santimetre ödünç ve doğal ışıktan faydalanmak tutun. değişiklik (neredeyse) mucizevi olacaktır.

Aynı mekan, aynı malzemeler

Tavan ve porselen katlara kiremitli mutfak modası geçmiş imajını unutun. biz oturma odası veya yemek odası mutfak açarsanız o alan ve ışık kazanmaktır. Ve üstelik, pişirme artık yalnız hareket sizinkiyle paylaşılan bir deneyim olarak olacaktır.

& Quot bir mutfak U quot; SALON YAPIM

Duvarlarda. Boya her iki ortamları birleştirmeye yardımcı olacaktır. Ve size mutfak için aynı plastik boya odasını kullanabilirler, özel olmak gerekmez. Evet, kendisi aynı renk seçin. Görsel süreklilik alanı görmez "parcelled" ve böylece daha büyük görünecek.

Ve zeminde? Tipik porselen olmadan yaparsanız mutfak az mutfak görünür. Sentetik yüzen parke iyi bir alternatiftir: o acı ve bakımı kolaydır. Hala döşemeyi tercih ederseniz, büyük parçalar seçin. Neden? Daha az eklemler bkz Çünkü daha az mutfak bakacağız. Eğer toprak ayırt sakıncası yoksa Ama hidrolik mozaik olan bir "halı etkisi" Çok dekoratif.

"Oturma odasında mutfak sığdırmak için, sesleri ve dokuları birleştirir. oda beyaz ve gri varsa, mutfak aynı sesleri çoğaltmak gerekir"

Ama bir mutfak mutfak olduğunu ...

Açıkçası. Ama paylaşmak için sıcak bir mutfak yaklaşmak uzakta soğuk mutfak şef kalmak yapabilirsiniz. O evin ortak alanda olacaktır düşünüyor.

Mobilya. Sadece ön düşünüyorum. Size mobilya yapısını korumak ve kapıları değiştirmek yeterli olur kolaydır.

Tezgah. Bu çizilmelere dirençli ve lekelere geçirimsiz olması gerekmektedir. O tezgah ve mutfak mobilyası hem daha salon mobilya haline gelecek ve onun yüzeyinde noktalar silmek için imkansız görmek istemiyoruz düşünmektedir. Kaliteli bir -porcelánica tezgah, kuvars veya lamine yüksek kalitedeki JPEG ve her şeyden yatırım yapmaya değer, temizlik ve bakım tutarlı olmak.

STRIPPER İLE BİR ADA BAR VERME VE YEMEK

Aletleri. Onlar büyük "muhbirleri" Bu Ne yapabiliriz ... bir mutfak? Bir mikrodalga fırın ve depolama sütuna örneğin buzdolabı ve bulaşık makinesi, paneller ve entegre en gizlemek için. Ya da, onları, bak onlar çok daha dekoratif klasik beyaz daha olduğu gibi, paslanmaz çelik bunları tercih yaptı.

Galeri, 10 fotoğraf
Açık mutfaklar: ELVEDA klostrofobi

Hiçbir duman veya koku: Mükemmel çan

  • Boyutu. Bu plaka daha büyük olmalıdır. senin plaka genişliğinde 60 cm ölçülerinde Örneğin, davlumbaz 90 cm minimum yüklü.
  • Güç. Bir çan kapalı bir mutfak için isteyeceğini yukarıda hesaplamak önemlidir. Bu formül isabet yardımcı olacaktır: m2 kendi yükseklik için mutfak çarpar ve bu rakam bu nedenle ideal kaput o rakamın üzerinde olmalıdır, kapalı bir mutfak için güç olacak Yani 12 ile çarpın. daha iyi, daha aşıyor.
  • Gürültü. Kaput oturma odası ile alanını paylaşacak eğer sessiz çan yatırım, bu önemlidir. 60 desibel aşmayacak şekilde önerilir.
  • Işık. Düşük mobilya ile birlikte, oturma odası okumada kimse veya TV izlemek için can sıkıcı olabilir genel ışık, kötüye olmadan pişirin yardımcı olacaktır.