Tüm beyaz mutfaklar aynıdır. Hiçbir şekilde. Sen bu kadar çok seviyorum olanların modern, İskandinav tarzı, düz minimalist veya rustik hatları seçebilirler. diğer renkler ve malzemelerle bu ton kombinasyonları neredeyse sonsuzdur: ahşap tezgahlı, koyu granit veya Silestone beyaz mobilya; Güzel bir görünüm animasyonlu vinil duvar ile toplam beyaz; ya çarpıcı renkte bir dolap katmayacak.

Galeri, 20 fotoğraf
IŞIK, WIDTH VE GÜZELLİK: BEYAZ İÇİNDE 20 MUTFAKLAR

Kendi zevkleri ve evinizin dekor geri kalanı bağlıdır karar stili. rustik ve romantik ortamlarda gibi en iyi ise, özellikle turşu kaplamasıyla oynarken, beyaz boyalı ahşap mobilya karar söyledi. Biraz klasik ortamlar seviyorsanız, cam veya ahşap elemanları ile mobilya birleştirebilirsiniz. Ve ev lake hakkında ne çağdaş olur?

Dokulu lake

Bu duvarlarını boya, aksesuar ve böyle araçlar ve gereçlerin, karo zeminler, granit, beyaz eşya, perdeler gibi pratik ve dekoratif öğeler ile o tarz ve kişilik kazandırmayı gitmek için nötr bir taban oluşturmaktır ... Bunlar "aksesuarlar" Onlar, kurulum daha çok çaba ve giderleri kapsar mobilya, yenilemek için daha kolaydır.

Bu maddeye İlgili

14 beyaz ve hiçbir şey soğuk banyoları!

GÜVENLİ BAHİSLER

14 beyaz ve hiçbir şey soğuk banyoları!

kadar bütün beyaz veya kirli beyaz, ya da kulpsuz ... Ve yardımcı olacak bu nüanslar seçimi ve çok mat, saten, parlak, cilalı veya boyalı pervaz, şeritler ya da paneller,: Beyaz mobilya değişik şekilde bitirilmiş olması olabilir mutfak bak. Bu sesi zamansız düşünüyorum, ama biraz soğuk olursa, çalışma alanları, asılı lambaları ve LED'lerin sıcak ışığı spot aydınlatma ile sıcaklık vermek.

Eğer mutfak, evet beyaz olması veya almasına karar verdiyseniz, size sonsuz olanaklar bulacaksınız Farklı ortamlara göstermek istiyorum. Eğer biz gelip musunuz? galeriyi girin ve favori olduğuna karar. 20'ye kadar farklı vardır!

Galeri, 20 fotoğraf
IŞIK, WIDTH VE GÜZELLİK: BEYAZ İÇİNDE 20 MUTFAKLAR