değil Çocuğa kendini yapın. her köşesi ücretsiz ev kolonize sütunlarda birikmiş durumda Kitaplar yalnız filmlerde iyi görünüyor. Gerçek hayatta bu pratik ve gerçek bir karmaşa. kitaplar yaşam alanı yemeye başlar Yani, belki de bir site düzen getirmek ve rezerv zamanıdır. Sadece onlar için.

Galeri, 15 fotoğraf
İYİ FİKİRLER 15 KİTAPLARINIZI KAYDETMEK: YER ALIR olmadığını bilerek

Evet, hayatında bir kütüphane koyarak bahsediyoruz. Ve favori okumada! Ne okumak için fazla yer yok mu? Belki de kitap toplama bir envanterini alarak değer olabilir ve gerçekten tutmak isteyenler seçersiniz. Her zaman yedek arkadaşlar uzak verebilir. toplantılar veya tığ orada Tupperware, neden iş arkadaşlarınızla daha kitapseverler kuramıyor? Ayrıca bunları bağış yapabilirsiniz hatta bitpazarlarıyla veya özel mağazalarda bunları satarak size bazı ekstra cep harçlığı olsun (kitaplar toplamak STK vardır).

Bunun yanı kütüphane ile Semitoma salon penceresinin altında boşluk kullanır

Eğer gerçekten tutmak istediğiniz kopya kaldı sonra, kaydetmek istediğiniz nasıl düşünüyorum. Ne manzara? Bir kitapçı ya da bazı raflar en iyi seçim olacaktır. Eğer az yer olsa bile, emin ... Birkaç burada santimetre ve orada başkalarını çizebilir tavana büyük bir kütüphane duvardan duvara ve zemine planlamak için yeterli olmayın, ancak bu koleksiyon yapar depolamak için raflarda zorunda Eğer beslemek yıl. Veya bir muaf raf da yalnız oda süslemeleri. Eğer güvenli bir yerde onları almayı tercih yerine ise, yaklaşık özgün bir kütüphanede kullanılmayan dolap veya kabin kapıları yeniden dönüştürmeye düşünce var?

Galeri, 15 fotoğraf
İYİ FİKİRLER 15 KİTAPLARINIZI KAYDETMEK: YER ALIR olmadığını bilerek

Bu ve diğer birçok fikirler galeride onları bulacaksınız. Check out ve ilk elden evin her köşesinde mağaza kitaplara toplandık çözümler keşfetmek. Birçok metre Ve gerek!