salonu, başka herhangi bir konaklama daha da tadı daha yansıtmalıdır daha saatlerce evin sitesidir. İşte size ilham verecek sizin ve 50'nin üzerinde derslik şeklini değiştirmek için bir yanılmaz rehber var! Sen galeride hepsini var.

Magic Box

Zemin, duvar ve tavan: "büyük kutu" üç unsurdan oluşur olarak oturma odasının tadilatını önce, Hayal et. Bunlar herhangi bir dekor temelini oluşturur, bu nedenle de koordine edilmelidir. Böylece, örneğin, zemin ve duvarların rengi bir ahşap zemin odanın boyutları ile sağlanmaktadır kuyu veya boyut tabloları birleştirmek önemlidir. sizin lehinize oynamak için yapabileceğiniz çünkü sen, ne varsa, sorun yok değiştiremiyorsanız. Toprağın karanlık Örneğin, bu duvarlar ve tavan açık renklerle compensés en iyisidir.

kusurları düzeltir

Ayrıca, bu üç bileşen vb yüksekliği eksikliği, odanın şekli olarak uzayda olası kusurları, düzeltmek için en iyi "silahları" olarak senin tavan çok düşükse Yani, bir ayna etkisi yaratır ve ferahlık daha duygusu verir parlak beyaz boya uygulayabilir ya da 1/3 aşmadığı başka renk duvar, bir alt şerit boyayabilirsiniz toplam yüksekliği; Bu soket duvarının kalanı gerçekte olduğundan daha yüksek görünür hale getirir. Bir püf tavana doğru ışık ışını doğrudan aplikler yüklemektir.

Galeri, 50 fotoğraf
En 50 BANQUET MOBİLYA

Şimdi, dağıtılmış!

sadece alandan tasarruf edebilirsiniz etrafında mobilya değiştirme biliyor musunuz? Bu bir efsane! Aşağıdaki adımları izleyin ve siz alacak:

Sabit elemanları bak (Işığın Pencereler, kapılar, radyatörler, puan ...).

Eğer ortamları oluşturmak istediğinizi düşünün (... okuma köşesi, alanı, yemek odası oturma).

Bunların her birinde gitmeli parçaları seçin. Make a ölçek çizim yardım ya boşuna taşımak zorunda değildir taşınmaya istediğiniz mobilyanın önlemlerle bir kağıt kesip Will.

her zaman işe yarar bir hile şömine, sanat veya dış görünümleri eseri, ilgilenilen bir nokta etrafında parçalarını dağıtmak ister etmektir. Buna ek olarak, cömert adımın alanlarını saygı ve net ışık girişlerini tutmak önemlidir. Bununla zaten yarım dağılımını kazandı!

bir mobilya parçasına özel Yok koşullar asla dağılımı, bu bir hata! İşte önemli olan konfor ve size yarım pencereyi kapatmak için zorlama Seviyorum kanepe ... bir başka model kanepe seçmek için tereddüt yoksa olduğunu!

Az daha çoktur

Bir odadaki önemli şey sırasıdır. tarafından nesnelerin olmayan bir oda her zaman daha uyumlu ve rahat görünüyor. Özellikle, sırayla benim anahtar mobilya büyük parça halinde tüm birikmektedir birkaç değil küçük. Sen az yer ocuparás ve kaydederken daha az problem (ve bulun!) Eşyalarını. Odanızın küçük ve tam vurmak istiyorsanız, çekinmeyin, duvarın aynı renkte ahşap veya DM ve lácalo özel bir mobilya kullanır. Bu şaşmaz formüldür.

Lounge gri ve mavi dekore

gri ve mavi Harmony.Divanlar, bsd&B döşeme. ara sıra masa ve lambaları, deHanbel.

Satıyor, verir ya da dönüştürülmüş

Ve unutmayın: tadilatta temizliği için idealdir ve tüm gereksiz vesileyle kurtulmak olduğunu. Gereksiz derken, ben bir yılda giymedim her şey demek.

Eğer önünde ne var düşünün: başka yerde evde encajarte olabilir görünüşlerinin veya kullanımlarını değiştirmek? Korku mobilya değiştirmez: onlar hizmetinizde olmaya tersi değil gerekir. Zinde ve size sorun atış verir etmezsek, sana onunla çakmak kurtulmak için çeşitli yollar vermek:

web sitelerinde Satalım E-Bay veya ikinci el olarak doğrudan satış olarak teklif verdi.

Sen depozito bırakabilirsiniz ikinci el mobilya satar bir şirket.

Değiştirmek edersek Başka bir şey, truequeweb.es veya loregalo.com bak. Üzerinde satmak eğer zaman şarj e-Bay alıcı belirlemek ve banka hesabınıza yanıt vermelidir PayPal sistemini kullanması gerektiğini unutmayın.

Yerel düzeyde. değişim şehir veya kasabada yapılabilir Kent Konseyi veya komşuları tarafından düzenlenen tırmık bir tür olup olmadığını öğrenin.

iyi midir? belli bir kalite ile bir parça ise, bir antikacı yatağında kabul etmek kolay olacaktır.

kafa ile satın

Bazı mobilya değiştirmek gerekiyorsa, acele kötü danışmanları olduğunu ve ucuz sadece dışarı pahalı düşünüyorum. Bazı yararlı ipuçları Alışveriş öncesi:

Kendinizi çok uzak taşınan fads izin vermeyin: Kişisel zevkinize, sonunda yorgun yanıt vermez her şeyi.

Temel parçaları üzerinde Bahis uzun yıllar eşlik edebilir kalitesi.

darbe alışveriş kaçının. Bir mobilya koyacağız nereye daima düşünüyorum.

Her zaman bir metre taşır. parça ölçün ve zorluk veya açık kapılar olmadan hareket ve sorunsuz onların iç erişebilir kontrol edin.

Galeri, 50 fotoğraf
En 50 BANQUET MOBİLYA

Üç renk maksimum

Belirlenen dağıtım ve mobilya ile, gitmek renkleri seçmenin önemli bir zaman gelir. Dolabında açın ve giydiğiniz kıyafetler bakmak ya da düşündüğünüzden daha açıklayıcı olacaktır gibi ortamların daha fotoğraflarını toplamak.

Hiçbir zaman üçten fazla renk kullanmak ya da aynı oranda kullanabilirsiniz. hafif yüzeyleri daha büyük (döşeme veya perdeler) kullanın ve (örneğin, dekoratif detaylar veya minderler) vurgulamak gibi küçük elemanlar için en yoğun renkleri dağıtır. Şüphe, her zaman nötr renkler, parlak zamansız ve kombine salon garantilidir bahse zaman sezgi ve sağduyu ve rehberlik.

Pürüzsüz ama her şey için Işık

Son adım aydınlatma planlamaktır. lambaları sadece ayrıca, boşluk tanımlayan sorumlu ışık sağlamak unutmayın. izolasyon her lamba hayal etme. onlar her odasında birlikte nasıl çalışacağını düşünüyorum. Bir lambasından yayılan ışık, bir "kitle" ve sınırlayan ders ışıkları, her yaşam alanı diğerine ve tüm formda arasında ekler. Böylece, örneğin, odada tek lamba kullanmayın. Eğer "toplamları" bir veya birkaç lamba sonraki masaüstü veya ayak, aydınlatmak ve daha iyi bu ortamı delimitarás edin.

Anahtar, iki masaüstü ve çok sayıda odak tavana tüm lambaları çalıştırabilir, ancak bir zemin lamba ile tamamlanmaktadır getirmemektir (veya işi yapamazsanız kablo takmak için aplikler) geçiş alanlarında veya noktalarda vurgulamak istediğiniz bir tabloda, örneğin.

tek ayakta ve iki masaüstü: oturma alanı üç ışıkların az olması gerektiğini unutmayın. Ve, daha yumuşak ve sıcak yapay ışık olduğunu size yeni oda bulacaksınız daha rahat unutma.