tezgahın üzerine alışveriş torbalarını için, lütfen meyve sıkacağı ve tost makinesi kenara dirsek gerekir. dolaptan arka tutmak pot bulmak için, her zaman bir gergin omuz ile bitirmek. Sen Açıktır ... iki daima kalabalık, pişirin. Sen acı "minicocinitis". Ama sessiz iyileşir. Burada büyük küçük mutfaklar yapmak 10 hap (ve görüntüler şeklinde biraz daha) var.

Gri mutfak, ayrı bir düşük duvar ve pencere panelleri. hidrolik zemin 00442993

başlamadan önce 1. Görevler ...

İlk egzersiz: Tira (satmak veya vermek) Kullanmadığınız neyi. İkinci egzersiz: Mutfağında bak. Eğer görüntü ile gittiniz? Sonra silin. daha iyi mutfak düzenlemek ve 0. Üçüncü egzersizden yer kazanmak zorunda için: mutfakta senin günün açıklayın; Sadece ihtiyaçları ideal bir mutfak olsun yanıtlayan. örnekler gerekiyor? günlük ve Bazı mutfağı vb bin Tupperware ve donma bol, bütün hafta mutfak, bazı hafta sonu çok fazla kiler ihtiyaç ve ihtiyaçları yoktur davanız nedir?

2. Bir yeter

Biz lavabolar hakkında konuşmak. mini Mutfakta, iki sahip neredeyse neredeyse bir günahtır. bir ile kalın ve, en fazla 50 x 40 cm büyük olması. Sen bir deyişle, çok daha rahat çalışmak, tezgahta alan kazanacaktır.

Bar ve tabureler hattı 00429287 Amerikan mutfak

3. Elveda dolapları, güle güle lumbago

Eğer ocak tamamen çıkarılabilir çekmeceli altında dolapları yerine, bir bakışta korumaları her şeyi göreceksiniz ve körlemesine dolabın arka tokat gerek kalmadan ilk yakalayacak. Geniş yerine iki 60 cm bir çekmece 120 cm daha fazla ve daha iyi depolamasına olanak tanıyan ve yalnızca bir delik yapmak zorunda çünkü daha az mal olacak.

4. Ne kadar?

pencereleri yükleyin, görsel doldurmaz. kadar katlanır kapaklı O dolaplar; Eğer darbe önlemek ve aynı zamanda HER korumaları görmek açık kapılar altında limbo yapmak unutur. artık son raf altındaki kalsa bile neyi göreceğiz çünkü raflar, cam dolap, özellikle. Ve başka bir fikir: yükseklik o iki seviye dolapları yapmak verir ve en yüksek en az kullanılmasını (et suyu Noel, raclette, fondü, vb pot) devam ederse.

Galeri, 10 fotoğraf
MUTFAKLARDA 10 serin FİKİRLER CANLI

5. Kabul et: senin hokkabazlık değildir

Hayır. Ve onlar olmak zorunda. Yani, bir dolap açmak zorunda ve bu çıkarları sen alırken dengede kapakları ile bir Tupperware beş elinde tuttu yok edilir. Bunu yapmak için ideal onlar için tasarlanmış dolapları sahip olmaktır. Eğer yoksa Spaces yığını ama çok kaydedin. Kapının ardında, bir köşede, çıkarılabilir bir modülde ... iç raflar ile derin 20 cm istifleme olmadan düzenlemek sağlayacaktır. Ya da bir kiler olarak bu alanı kullanabilirsiniz.

Depolama ve mikrodalga barınak 00412981 için buzdolabı ve mobilya panelli

6. Panela ve kazanç metre

Malzemelerin Süreklilik boşluk hissi yaratır. Alacağınız senin dolaplar önündeki aynı malzeme ile Panelas aletleri farkedilmeden gidip mutfağın görsel efekt için ise daha temiz ve ferah olacaktır.

7. Aletleri XS

  • Yangınlar. Bir düşünün: İki yangınlar günden güne için fazlasıyla yeterli var. Ve 30 cm tezgah elde edersiniz.
  • Campana. Gömme tavan 0 işgal ve kabine altında gizlidir teleskopik, üstte tutmak için izin verir.
  • Fırın-mikro. Bir mikrodalga fırın yerine, iki ayrı parça ya da bunun yerine her zaman 60 cm, 45 cm, yüksek bir mini fırına sahip düşünün. Kaydetmek için 20 cm elde edersiniz.
  • Bulaşık makinesi. 45 cm ile her yemekten sonra 6 kişi bulaşıkları yıkamak olabilir.
  • Buzdolabı. minis daha alanlar için, çekmece tezgah altı (120 litre) vardır soğutmalı.

8. Köşeler yararlı

mini mutfakta, köşeler önemsiz değildir. Neden o değerli 10-15 cm israf? döndürebilir veya toplam çıkarma Rinconeros dolapları takın. Ama çoğu zaman çöp torbaları, plastik parçası vb değiştirmeleri gibi günlük kullanmayan ne için bunları kullanmak Crouch önlemek için

9. asılı çubuklar

çatal itibaren uydurmak için aksesuarlar lavabo veya baharatlar. mutfak pencere üzerinde barları ile eldeki her şey var ve sayaç açacak.

Cam duvar ve bitişik ofis mutfak 00412896

10. "harika" cam kapılar

onlar mutfağa olsun, çünkü büyük olduğundan daha çok daha havadar bak. Ve hatta daha iyi, sürgülü eğer. Mutfakta 1 m2 daha avantaj kadar sürecektir. kapanış onları seçin tehlikeli darbeler kaçınmak yavaşladı.

Galeri, 10 fotoğraf
MUTFAKLARDA 10 serin FİKİRLER CANLI

galeriyi girer ve tüm bunların sonucu (ve daha pek çok) fikir kontrol edebilirsiniz. Bu gibi olacak.

tüm ev için daha fazla büyük fikirler

  • Büyük fikirler tuvaletler gerçek
  • Büyük fikirler ziyafet gerçek
  • Büyük fikirler yurtları gerçek
  • Büyük fikirler greeters gerçek