Duş veya banyo ¿? Bu sorudur. Eğer banyo yenileme düşündüğünüz ya da hiç yaptıysanız, emin bu soruyu karşılaşmıştır. onlar birbirini dışlayan ya uyumsuz, ancak hiçbir metre yedek zaman bir ya da başka bir seçenek arasında seçim yapmak zorunda değil. metre bir sorun değilseniz, çekinmeyin: her ikisi için. İdeal olarak, bir banyo ve evde (sahip hamam sayısına bağlı olarak) en az bir duş bulunmaktadır. Yani her avantajlarından yararlanabilir. ve ne zaman banyo veya duş için gitmek ne keşfedin.

Duş: birkaç metre bir müttefik

Bir duş için bahis: Eğer küçük bir banyo, daha fazla konuşma var. İdeal daha cm vermek olmasına rağmen 90 x 90 cm minimum ile, rahat bir duş keyfini çıkarabilirler. Hatta daha küçük gerekiyorsa, 70 x 70 cm standart duş levhalar vardır. Ve her zaman banyo ölçümlerine milimetre ayarlamak zorunda kalacak hem de bunu planlama seçeneği mevcuttur.

Duş ve kabine uçakla madera_404342 Banyo

Dar alanlarda uyum sağlama yeteneği yanı sıra, duş diğer avantajları vardır:

etkisi kahve

Evet, duş bizim vücudunda uyarıcı ve canlandırıcı etkiye sahiptir. Özellikle sabahları, tabakalardan ayrılarak ve aktif kılmak için çok etkili bir yol olduğu.

Daha hızlı

Duş en iyi zaman altın gibi görünüyor modern yaşamın, uygun hijyen sistemidir. Yeterince beş dakikalık duş bulunmaktadır. Evet, beş. Aslında, WHO göre, duş süresi uzunluğunda beş dakika ve suyun 95 litre geçmemelidir. Bundan da öte, su ve enerji kaybıdır.

Daha az su tüketimi

küvetin boyutuna bağlı olarak, yaklaşık 150-250 litre olacaktır küveti doldurarak suyun yaklaşık 100 litre varsayabiliriz duş yaparken.

daha rahat erişim

duş tekneleri gibi ev insanlar yaşlı veya dolaşım problemleri, giriş ve çıkış için mimari engellerin ortadan eğer akılda tutarak değer. Systempool ait arquitect, Porcelanosa Grubu, model duşlara erişim sadece 5,5 cm olan en düşük yüksekliğe kolay ve daha güvenli sayesinde yapar.

Neredeyse

Birçok boyutları ve şekilleri vardır. 200'den fazla cm XL formatlarına 70 x 70 cm itibaren. Kare, dikdörtgen ya da hatta yuvarlak, (daha az yer kaplar olanlardır olarak, 3.5'ten az m2 küçük banyolar için uygundur) Ve formları için olduğu gibi, açısal vardır.

Bu maddeye İlgili

duş 10 hamam sahip olmak istiyorum ama ya!

SU ALANI

duş 10 hamam sahip olmak istiyorum ama ya!

Küvet, sağlıklı yaşam ve zarafet

Hızlı gün sonra küvette hayal ve stres sabun köpükleri arasında kaybolur nasıl görmüyor Kim? Ama bunu mümkün kılmak için biz uzayın en az olmalıdır. Standart bir dikdörtgen küvet için küçük önlemler 70 x 140 cm'dir. Eğer uygun mu? Mükemmel!

küvet ve duvara serbest gresite_435427 Banyo

Bir kez cm engel geçmiş, bu onun avantajlardan bazıları şunlardır:

tila etkisi

duş sabah canlandırıcı ise, banyo gün sonunda rahatlatıcı etkisi vardır. Yüzerek kulübü zevk işlevleri veya küvet için gerekli değildir.

oyun alanı

Evde çocuklar varsa, banyo en pratiktir. Çocuklar için banyo zamanı genellikle eğlenceli, oyunlar ve sıçrama zamanıdır. Ve duş hem çok daha az çalmıyor.

yalnız Dekoratif

müstakil küvetler Yeni tasarımlar kahramanları banyo yapma yüksek estetik değeri neredeyse heykelsi parçalar vardır. metal ayakları ile klasik bir model, kaynaktan saflaştırılmış ve doğal hatları çoğu akımına. sadece "ancak" Kutulu için ideal özgür etrafında yaklaşık 90 cm bırakarak görmedim olarak, sadece büyük banyolarda önerilir.

hoş bir dokunuş

Böyle Systempool Krion gibi yeni nesil malzemeler, yüzerek keyfini zaman çok hoş yumuşak, ılık bir his var. Hiçbir şey eski dökme demir küvet çok soğukluğu ile ilgisi yok. Krion durumunda aynı zamanda herhangi bir katkı maddesi eklemeden bakterilerin çoğalmasını önler.

Galeri, 12 fotoğraf
¿Küvet veya duş? Lehte ve aleyhte VE DAHA ÇEKİNMEYİNİZ!

Size seçim için farklı seçenekler duşlar ve küvetler bulacaksınız galerisini ziyaret etmeye davet ediyoruz.