Mutfakta rolü son yıllarda (çok) değişti. Özel kaçış gittiyse evin kalbinde neredeyse olma. kendi içinde kapalı Canlı yemek odası açık ve hatta eskiden Salon olmuştur! bir çalışma alanı haline gelmiştir Bir sosyal aile veya arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmel muaftır.

Bu nedenle, planlama detaylara özen göstermelidir. Ayrıca rahat ve dekoratif gün ve yetenekli için pratik bir mutfak ulaşmak, bunlarla sadece. mutfaklar galerisi karşılayan tüm nitelikler, Ah şey mutfaklar bizim favori vardır!

Manda uzay

hesapları aynı zamanda onlar nasıl organize edildiğini Sadece metre. Yani, mutfak kat.

office_ 00412946 Beyaz mutfak

mutfak fazla 240 cm genişliğinde kare ve önlemler ise, ideal olarak planlamak mobilya "U" daha fazla alan ile en iyi ve metre ifade -the seçenek anlatmak veya satış-için "L". Bitki uzamıştır Ancak, en uygun dağıtım fazla ve daha iyi metre almak açıp dolapları comfort- kapatmak için en az 120 cm merkez koridoru terk etmelidir iki paralel cephede olduğunu. Uzun, dar mutfak için en uygun seçenek olacaktır tek önündeki tüm mobilya montajı.

Yetenekli ve hafif

mobilya dağıtımı hakkında karar verildikten sonra, siz (veya olabilir) saymak istediğiniz ile depolama alanını değerlendirmelidir.

ada central_ 00312494 bulunan büyük beyaz mutfak

daha dolaplar veya daha fazla görsel hafiflik gerekiyor? Öncelikli Eğer zeminden tavana planlamak mobilya en iyisidir değil, saklamak için maksimum alana sahip ise "tartı" Böylece her zaman daha hafif olan üst dolaplar, vakaları görüntülemeyi seçebilirsiniz. Sen içeriğini gizlemek için saydam kristaller onları seçmek, artı size emir verir. Başka bir seçenek de mutfak yardımcı olacak bazı raflar birleştirmektir "nefes almak". Sen en sık kullanılan araçlara sahip olmak için spandrel çözümleri yararlanabilir: çekmeceler ve mutfak eşyaları el altında her gün sahip açacak.

Bu maddeye İlgili

En 50 yiyiciler mobilya

CHOSEN

En 50 yiyiciler mobilya

Mutfakta yemek

İki kişilik bir mini bar tam bir yemek alanından, mutfakta yemek alanı planlaması için birçok seçenek vardır.

kum boyama ve ofis ile beyaz mutfak 00345330 central_

Yemek alanı

metre bir sorun değildir ve yemek odasına mutfak entegre etmek istiyorsanız, en az 6 m2 ekstralar olması gerekir. mutfak oturma odasına açıksa geçitler kullanım çünkü (4 kişi yaklaşık 3 m2 yeterli olacaktır için bir tablo için) Ancak, gerekli yarısı uzaya azaltabilir.

Çok amaçlı çubuk

Üst birkaç santimetre uzatılması (sadece 35) kahvaltı ya da lokanta için bir oda için yeterli olacaktır. Mutfak çalışma ada sahip çok pratik bir seçenektir. Bu durumlarda, hatta adanın mobilya parçası olmadan değerlendirebilir ve ofis olarak bu boşluk olması.

iki kişilik

Eğer köşede küçük bir boşluk varsa ve yüksek dışkı ile doldurmak (ideal striktürlerin olmadan yemek 45 cm olmasına rağmen) 35 cm bir sosyal alt çubuğunu planlama takdir eder. Başka kullanışlı bir seçenek Gerekmediğinde bozmadan duvara paralel katlanabilir üzerinde bir flip, yüklemektir.

Galeri, 50 fotoğraf
50 İYİ MUTFAKLAR MOBİLYA

Eğer daha fazla isteyen sol mı? Eğer ilham tüm stilleri, boyutları ve tasarımları çok komple mutfaklar bulacaksınız galerisi kaçırmayın. Onlar kalmak tüm bizim üst 50 hangileri?