salon evin en önemli odalarından biridir. birçok çözüm dekore etmek zorunda vardır metropoller'i tutun. Bu galeri Greeters bak. Sizinki hakkında fikir edinmek için Emin.

Bugün size salonu süslemek için bazı ipuçları vermek ve boyut ve stil hem 12 çok farklı alıcıları, gösterir, ancak fikirleri ile tüm kesinlikle evde uygulanabileceği.

Eğer çok küçük bir salon varsa

Işık renkleri seçmek için esastır ve aynı renkte tüm unsurları (duvarlar, çatı, kapı, halı, vs) unifiques. Böylece ferahlık netlik ve duygu kazanırlar. net giriş tutun da önemlidir. mobilya tek bir parça ile yerine birkaç yardımcıları ile depolama ihtiyaçlarınızı çözün. Ve en iyi çözüm duvarlarında dekorasyon konsantre etmektir. Bir boyalı dekoratif boyama tekniği kağıt veya bir ayna ile sıcaklık ekleyebilir.

Bir klasik salon istiyorsanız

düzenli bir dağıtım planı ile. Onlar dinlenme duvarın ortasında mobilya yerleştirin. Bağlılık ahşap mobilya, döşemeli koltuk ve çerçeveli aynalar çalıştı. Birkaç adet veya resim varsa, simetrik olarak dağıtmak. Bir iyi işaretlenmiş tarzı gibi, eğilim daha modern bir bakış açısıyla İngiliz tarzı olduğunu reinterpret.

Eğer daha modern bir salon istiyorsanız

Sonuç olarak, senin duvarlara "konuşmayı kesmelerini" dır. Sadece dekoratif amaçlı büyük elemanlarını tanıtan kaçının: iyi entegre çözümler ve temiz hatları ile fonksiyonel parçalarıdır. Evet, soğuk sonucun meydana gelmemesi için davetkar bir bakışla malzeme ve aksesuarları seçmek için esastır. son süslemeleri yeni beyaz-grimsi tercih ve kontrast için renk notlar ekleyin.

Rustik foyers için

Evler ise giriş ılık olmalıdır. En iyi tanıtım olacak: doğal malzemeler ve el işi bitirir kullanarak Bunu başarmak için. Ahşap başarısız asla kirişler klasik ve Almoneda bir parça vardır kurtarıldı, her zaman size ihtiyacınız tarzı verecektir. Ve son dokunuş: bitki ve yeşil ile dekore edin. Rustik bir atmosferde esastır.

Bizim fotoğraf galerisinde 12 alıcıların bak.