depolamak için büyük bir kabinede odanın duvarlarından birini dönüştürme ve ayrıca dekoratif olması, bu mümkün. Toni Molins dekoratör TV, rahat gaz şömine ve rafların bir alanı bütünleştirir bu kabine ile gösterdi. Sipariş tüm can sıkıcı görme elemanları meşe kapılar ardında gizli olmasını sağlar. Simetri ayrıca görsel düzeni iletmek için yardımcı olur. Bu nedenle, merkezi bir blok lake dan, mobilya tarafta kapalı kapılar ve raflarla her iki tarafta uzanır. Tam da bu açık modül bütünü hafifletmek için yardımcı olur. Ve bütün kapılar açık atıcılar O basınca göre pratik bir sistem eksik olması süreklilik duygusunu pekiştirir. tonlarına ve kahve toffee mobilya nöbetleşme birlik duygusunu artırır tekstili, tekrarlanır.

Lütfen dikkat:

  • raflar görünümlere böyle mobilyanın büyük bir parçasının uçları bırakın, bu eli aydınlatır ve düzenli okuma kitapları verir.
  • Bu mobilya görsel-işitsel cihazlar ve düzenin duygusu verir düz ekran TV, eşlik kabloları gizlenmiş.
  • Birleştirin malzemeler ayrıca görsel çıkarma ağırlığı kabine yardımcı olur. Bu durumda, ağırlık lake meşe dengelemek için kitabevinin merkezi parçası haline gelmiştir. Aynı tonu kanepe döşeme tekrarlanır.

Ve ... biz daha sipariş kazanın!

  • meşe arkasında gizli lambri modülleri kaydetmek için yeteneğine sahiptir. Bunlar her şeyi saklamak büyük kaplardır.
  • Bir düzenli ve iyi aydınlatılmış, kitabın iyi organizasyon duygusu iletiyor. Eğer ampuller seçerseniz, en pratik olarak burada, hava gemileri vardır. kütüphane aydınlatmak için, her modül için bir odak hesaplar veya onları her metre ayırın.
  • Eğer alana sahip ve bir şömine keyfini istiyorsanız, bir tasarım gaz iyi bir fikirdir tercih edin. Endişe havalandırma izin verir ve görünüşü bozukluğu hiçbir anlamı üretir ki, temiz.