En çok istenen (ve yazılım) banyonun yanında giyinme alanı olurdu. Böylece, günlük güzellik ve damat rutinleri çok daha rahat ve çevik olurdu. genellikle bu bölümü, değer bu birliği atma gerektirdiğini doğru olmakla birlikte. Ve eğer, stilleri ve farklı dağılımlar ile, çok ilham bu üç örneklere bakın. Zor bir seçim ...

giyinme odası ve manzaralı bir banyo

sosu ile ilk banyo yatak odası ile iletişim kurar ve büyük bir teras ışık ve ferahlık kazandırmak için açılır. Bu proje sorumlusu Marta Llonch, Saus, Riba, Llonch pansuman yatak açık odası ve geniş bir teras ile bu banyo kökenini hatırlatır.

Kaplanmış sıcak microcemento 1047x1280 alanı

eşsiz ve dinamik alanı çekirdek de yatak odası, giyinme odası ve terastan oluşmaktadır olarak, "Bu ana banyosu büyüdü. Onlar belirli bir kullanım gerektiğinde bağımsız hale rağmen dört alanda hem görsel olarak, akışkan iletişimi ve hareket korumak, "Marta diyor.

Galeri, 19 fotoğraf
PERDAHLAMA üç banyo

İki lavabo escastrados ile makyaj beyaz lake cepheleri ile ipe ahşap birleştirir. "Biz ani geçişler önlemek için, her alanda benzer malzemeler seçtik" Marta diyor. banyo ve yatak odası arasında duvarın üst ışığın girmesine cam iken ayna, uzaya derinlik verir pencereler, görüşlerini yansıtmaktadır.

Ayna uzaya derinlik veren pencerelerin görüşlerini yansıtmaktadır

Banyo da saydam bir elekten terasa açılan geniş bir duş bulunmaktadır. küvet ve duş kireç kaplı kömür gray walls: Aynen o ışık dekoratif detay güçlü bir varlık tanıtmak izin verdi. Banyo da doğrudan yatak erişilebilir sosu ile iletişim kurar. Bu tam bir açık dolaplar ölçüye DM ile donatılmış ve bir sürgülü kapı tuvalet bölümünden ayrıdır.

Banyo 1280x997 bölgeyi giyinme

küvet projesinin başlangıç ​​noktası oldu. "Sahipleri bu gevşeme bir yerdir olmak istedim ve oldu Marta bir hava havuzu açıklar. Biz büyük pencereler doğru yönlendirmek ve teras seviyesini enrasamos nedeni budur. Küvetin etek, IPE ahşap ayrıca olmayan bir koltuk olarak hizmet veren bir adımdır kısa bir merdiven oluşturmak üzere uzanan bir tezgah oluşturur. " Ve daha bu köşede cazibesini arttırmak için, sahipleri gece yüzmek ışık tadını çıkarmak için ideal bir pürüzsüz ve sarmalıyor sağlayan bir LED aydınlatma, önerdi.

+ tuvalet + Toilet Giyinme

banyo daha çok. Yani tuvalet alanı, gömme dolap ve çalışma alanında dönüştürülebilir giyinme alanı toplar bu alandır. Bu sadece bir banyo değil, Esteban Becerril, bu evin mimarı anlatıyor: "Biz bölgeyi ve hatta ofiste, oturma giyinme odası aynı zamanda bir yaşam alanı ararlar. Bu nedenle onlar çok rahat evde daha uzun kalmak dönüşebilir ayrıntıları dahil. "

sosu ile çok yönlü

Bu öncül tür zemin veya dramatik bazı alanlar için ahşap ipe gibi sıcak kaplamaları, birleştirmek için mimara açtı neydi böyle en fazla maruz kalan alanlar için taş renk wenge ve krem ​​gibi diğer soğuk ama sıcak tonlarla artırır su. Ayrıca pirinç kağıdı, halı veya büyük merkezi puf süslenmiş kapı sıcaklık ve aynalar, cam ve porselen sıhhi karşıyız ekleyin.

Galeri, 19 fotoğraf
PERDAHLAMA üç banyo

Farklı alanların dağılımı doğal ışık dayanıyordu. Küvet, ahşap bir yapıda bir girintili kısım, dağın manzarası eşliğinde büyük pencereler birinin altına yerleştirildi. Sıhhi teknenin sonra durdu ve bir cam bölme asit, gizlilik sağlar ve oturma alanında hamam görüntülenmemelerini kılan bir çözüm tarafından kaydedildi. arkadan aydınlatmalı bir ayna ile ve diğer ucunda, ikinci pencerenin altında, bir tarafta alıcı de alan kazan, bir taş tezgah, tek parça, dik, "mükemmel tuvalet yapısının bir alanı yerleştirilmiştir , yazma veya işin bir köşesini doğaçlama, "mimarı açıklıyor.

Lavabo ve tuvalet alan 977x1280

Önünde, bu diğeriyle panelli bir sürgülü ayna kapı birleştiren bir giyinme açar. "O banyosu özünü yakalar: işlevsellik ve sıcaklığını" biter.

adet sargı ile bir banyoya geri

Bu banyo mobilya çekicilik onları benzersiz kılan bir hikaye ile o dekorasyon yatıyor. Her mobilya ve bu banyonun her nesne farklı bir yerden geliyor ve belirli bir hikayesi vardır.

adet geri ile

Güne kolaylaştırır ve kullanımı çok rahat yapar fonksiyonel bazda dayanarak, Víctor Henry, Luzio ait Interiorista, sahiplerine banyo reform yolculuğa mükemmel yoldaşları bulundu. "Onlar Luzio ziyaret ederek bu banyoda durumunda ben sofistike sanayi çağırır benzersiz bir tarz yaratarak tamamen çağdaş çözümlerle birleştirmek için dünyanın her yerinde parçaları, antik hazineleri, seyir felsefemiz çok ilginç görünüyordu" diyor Interiorista.

Galeri, 19 fotoğraf
PERDAHLAMA üç banyo

makyaj alanı da olan düzensizlikler tam cazibesini verilmiş, geri kazanılmış, eski kurtarıldı kirişler ve iki mermer lavabolar yapılmış özel bir mobilya ile donatılmıştır. Benzer bir ayna çerçeveleri olur. "İçeri aynalar uygulanır Hindistan'da saraylardan kurtarıldı pencereler mevcuttur." O ülkede, yoğun renkler dekorasyonda da çok önemli bir role sahiptir. Avrupa'da olduğu gibi biz salamura edilir "diye dekoratif onlara verir artı buydu, suda kaynatılarak ilginci, ama tamamen değil rengini kaldırır ve bir sistem" daha yumuşak renkler, koru tercih Victor diyor.

ayna çerçeveleri Hindistan saraylarında camlarını kurtarıldı

kaplamak için duvarlar alçı taklit ve çekme bej, kahverengi bir renk tonuna sahip bir mat boya seçti. daha küçük yer açmak gibi görünüyor, çünkü duvarlar için koyu tonlar kaçan "Birçok kişi. Tam tersi. Ben herhangi bir parça büyür ve belli bir yoğunlukta bir arka planı tüm karakterini gösterir düşünüyorum "iç mimar diyor.

Galeri, 19 fotoğraf
PERDAHLAMA üç banyo

Yerleşik gardırop bu üç banyo tüm ayrıntılarını görmek istiyorsanız, galeri girer ve onların ne kadar rahat ve güzel bakın.