Beyaz, ayna, büyük, küçük, dolap, köşe turşu ahşap ... Burada sizinkiyle vermeyecektir zor olacaktır dolapları gibi çeşitli bulacaksınız. Bunların yanı sıra ayrıntılı olarak, her avantajlarını anlatmak, çünkü galerisi girer. Yani, emin sizin ve yatak odası uygun olanı bulmak için.

Galeri, 30 fotoğraf
Gidiyor Dolap TERCİH

O dolabı seçerken daha fazla ışık getirmek ve daha pratik olmasına yardımcı olacak bir dizi filtre başvurmak gerektiğini düşünür. Sevdiğim bu mobilya sadece değer Çünkü / ben sevmiyorum.

Açılış türüne göre

yatak odanızın küçük ve yatak ve dolap arasındaki boşluk 50 cm'den fazla değilse, sen sürgülü kapılar ya evet bir model gerekir. uzay size daha fazla yer verir Ancak, sallanan kapıları kullanılmayan cm içeride bir şey bırakın.

O blancas_00426451 sürgülü kapılar ile dolap

Malzemeye göre

marangozlar ve oyma ustalar kapılar tarafından çalışmış olanlarla Masif ahşap dolaplar Büyükanne (herhangi bir Hayles henüz ama antikacı ve müzayede evleri varsa) pratik DM -Painted yol verdik ya yapılar için lacado-. Eğer düzgün bir hacim istiyorsanız, sen daha da hafif ve parlaklık takip şeffaf opak veya boyalı cam cephelere, düşünüyorsanız aynı malzeme yalan kapılar tercih edin. Şeffaf cam kapılar ile daha sıcak ve samimi bir ışık perdeleri veya sheers birleşmeyle haline gelebilir. Ah! ve biz, o yaşlı bir görünüm verir salamura ahşap, unutamam "yaşamış"En karizmatik.

Bu maddeye İlgili

Test: Ne kadar söyle ve sana ne dolap ihtiyacı

ÇALIŞIYOR!

Test: Ne kadar söyle ve sana ne dolap ihtiyacı

renk

Burada evreni girmek "tat, renkler için". Beyaz asla başarısız olmaz. Açık renkli ahşap yatak odasına bir İskandinav havası verecektir. romantik stil için pastel renklerle boyanmış. Bu mobilya genellikle hantal ve odaya varlıkları ve taraf ezici veya ışık çıkarmak istemiyorum çünkü çok parlak veya koyu tonlar karşı tavsiye.

önlemlerle

Özel bir dolap odası son milimetre kadar yararlanın. Sadece olumsuz: standart boyutlu daha pahalı olma eğilimindedir. Kabine birkaç paylaşılıyorsa, her dağılımların ihtiyaçlarına göre ikiz organları, temelleri olacaktır. Hiçbir sürpriz almaya dolaba koymak istediğiniz alanı ölçümleri almak çok önemlidir. cornerbacks modelleri depolama kapasitesini elde etmelerini ister küçük odalar için iyi bir seçim olduğunu unutmayın.

Son dokunuş: atıcılar

Biz her zaman detayların önemini vurgulamak, ama atıcılar durumunda, tasarımı kabinin genel estetiğe kritiktir. Bir duvar gibi görünüyor tamamen pürüzsüz cephede sağlar çünkü O'nun yokluğu da, çok şey söylüyor. Küçük, tip topuzu, metal veya porselen dulcificarán görüntü iken bu uzunlamasına, ince ve düz mobilya stiline bir akım sağlarlar.

Galeri, 30 fotoğraf
Gidiyor Dolap TERCİH

Bu dolapları gibi ne var? kazanan var mı? Yapmanız Kesinlikle! Ve hayır; Hepiniz olamaz ...