"Benim evin çok minimalist olmasıdır ..." Eh, minimalizm gibi çıplak duvarlar kabul, ama hepsi hepsi? anılar, resim ve diğer boğulma eşiğinde neredeyse doldurup o unutulmaz tatillerin tek bir resim yok arasında bir ev tipi sanat galerisi yol gerekmez olasılıklar büyük bir aralığı vardır.

Galeri, 15 fotoğraf
Duvarlar konuşabilseydi ... ŞIK süslemek İÇİN 15 FİKİRLER

başlamak için nerede bilmiyorum minimalizm karşı kalkan olabilir mi? Hedefe vardık mı? Eğer öyleyse, don&# 39; endişelenme (Önce ne olduğunu ne de boş duvara kilitlenmesini son olacak) ve mutlu olmak (biz imdadına burada çünkü!).

sahiplerinin çocuklarının fotoğrafları ile Kompozisyon salonu

Eğer bir etiket bulunan bir duvar süslemeleri veya çekmecede toz toplama gelmiş filmlerin o dizi çerçeve eğer bilmiyor karar vermekte güçlük varsa, galerimize de göz ve ilham alın. Şüphesiz araya gelen 15 fikirler arasında evinizin duvarlarını süslemek için iyi fikirler bulabilirsiniz.

Galeri, 15 fotoğraf
Duvarlar konuşabilseydi ... ŞIK süslemek İÇİN 15 FİKİRLER

Oturma odasında veya favori köşe veya oda en kişiselleştirmek için eğlenceli bir renkli harfler için çok zen etikete siyah ve beyaz fotoğraflarla anı bir duvar için kare (evet, sadece kare) özgün bir kompozisyon itibaren sin. Tek sınır hayal gücünüz. Ve duvarlar sesi olmak için korkmayın. Tabii onlar anlatmak için pek çok hikaye var!