tablolar Büyüyen, banklar ikili işlevini kaydetmek veya kısımlarını ifade eder. rahat ve iyi düşünülmüş uzayda aile yemekleri için bu 8 iyi fikirler de Ofisleri.

ofis dışında 1. sığır

Mümkün olduğunda, mutfağın en parlak alanda ofis bulun. Eğer galerisi bulacağınız bu Ofiste, iç mimar Ricardo Fonta dört bir tablo için camlı galeri alanı kazandı. Panjur direkt öğle güneşinin nitelemek.

Lamba dünya ile büyük bir pencerenin Ofisi ön

Çift fonksiyonlu 2. tabloda


Ofis masa biraz normalden daha yüksek (yaklaşık 90 cm yerine yüksek 75 cm), öğle yemeği için hizmet verecek ve yiyecek hazırlamak ve daha yararlanabilecek. masanın altına saklayabilir yüksek tabureler sandalyeler tarafından değiştirildi.

Galeri, 10 fotoğraf
MUTFAKTA YEMEK İÇİN 8 FİKİRLER

3. cam duvar

galeriyi girer ve mimar Albert Blanch tarafından tasarlanan cam bölme, dar, karanlık mutfak geniş ve aydınlık bakmak başarmıştır nasıl görüyoruz. yemek yerken yemekleri ve meyve bırakarak için idealdir: bölüm tablosu yüksekliği antrenmanında bir raf vardır.

pencerenin altında 4. Bir banka "L"


Ikea sadece 2 m2 küçük bir ofis oluşturmak için bu mutfağın kaldıraç köşesini tezgahları. bankalar, yaklaşık 45 cm, yüksekliği ışık veya pencerelerin görünümünü müdahale etmez. Bir ışık masa ayağı tam ofis ilerliyor.

Pencere L altında tezgahlı Ofisi

yetişen bir tablo ile 5.

evde de ama misafirler varken pratik şekilde uzatılabilir için masa ofis seçin. Eğer resim galerisi gördüğünüz bu ofiste, eski masa tocinera sallanmaya vardır. Ekstra koltuk kazanmak bazı katlanır sandalyeler oyunu tamamlamak için.

6. merkez ile, Daha rahat


tablo küçükse merkezi bacakla masalar konfor için en iyi seçimdir.

Bu maddeye İlgili

(Kopyasını bırakılır) çok iyi fikirler 17 bürolar

Mutfakta yemek

(Kopyasını bırakılır) çok iyi fikirler 17 bürolar

7. Redonda, daha fazla alan ve konuşma

yuvarlak masa daha fazla kişi sığacak ve konuşma teşvik edilmektedir. pencere tarafından ofise -in bu reform mimarı Josep Marsal Fotoğraf Galerisi-In parlak. Sandalyeler, bükülmüş plastik, çocuklu evlerde çok pratiktir.

8. duvara yaslanmış

yakın Bitkilerde, birleşik cephe ofiste mutfak alanları konsantre ve 90cm bir yolunu temizlemek için, duvara paralel bir eğilim yerleştirir. Tam boy avantajı mobilya depolamak ve boş birleştiren için.

Galeri, 10 fotoğraf
MUTFAKTA YEMEK İÇİN 8 FİKİRLER