Eğer bunları değiştirerek onları değiştirmek, ancak bir restorasyon çalışması gereken gerek, çünkü onlar gibi, çünkü kapılarını evin-by kriz tutmak istiyorsanız, dikkate alınması gereken ilk şey, kapının düz olup olmadığını değerlendirmek ve iyi durumda. Ve zamanla, ve iklime bağlı olarak, onların açılıp kapanmasını engelleyen, bükmek eğilimindedir. Yapılacak ilk şey kapının durumunu değerlendirmek ve değişim kendiniz yapmak ya da profesyonel sipariş etmek gerekirse karar olduğunu.

önceki adımlar

Kapı durumu restorasyon izin veriyorsa, Jordi Madrigal, marangozluk Jormma Tasarım uzmanı, ön bir dizi adım takip edilmesi önerilir:

  • kapını sterilize eder: kapı zımparalarken, yumuşak kalır ve delik oluşturulmaktadır, böylece yüzey düz ve özel bir şok polyester macun (ya da macun) ile doldurulmuş. Eğer bu görev için profesyonel karar varsa, iş için yaklaşık 60 € sorabilirsiniz.
  • donanım Tazeledi: Kapı kolları ve tabak ve yeni bir satın alma sökün. Donanım fiyatı yaklaşık 70 € seviyesinde bulunuyor. onlara noktaya, boyama sonra değil monte etmek tutun.
  • Değişim flashingler çerçevelerikapını yapacak bir detay yeni gibidir.
  • baskıAyrıca tabloyu başlamadan önce, o düşme veya hafif dokunuşta atlama boya önlemek için astar bir veya iki kat uygulanır önerilir. Uygulamak iki astar kat kez, daha ince bir kaplama için iyi bir zımpara kağıdı (zımpara vernik) ile bir saniye zımparalama yapmak.