divan odası, yemek odası ne tablonun yıldızı ise. Biz buluşmanızı, arkadaş ya da aile ile sonsuz sobremesas dünyayı düzenlemek ve hatta işe, yemek veya çocuklar onu ilk sanat eserleri karalamak. Sen nereye bakmak, yemek masası aile yaşamında temel bir parçasıdır bak. Ve aynı zamanda sosyal. Ama pratik işlevi dekoratif değerini gölgede bırakmamalıdır. Odanın yıldızı olacaksa, parlamaya Zorunlu!

ne oda söyle ...

Ve ben sana nasıl tablo gerektiği. Ve en önemli şey ahenkli ve konforlu yemek adım tablonun şekli onun işgal ettiği hacmi çoğalır olmasıdır ulaşmaktır. Bu bitki kare yemek İdeal ise, bu şekilde veya yuvarlak bir tablo seçmek vardır. dikdörtgen ise tersine, tablo ile veya oval köşe dik açıda ya da uzatılabilir önerilir.

Oval tablo ile klasik oda

Ama odanın şekli yanında, alanı tek başına, yani metre değerlendirmek önemlidir.

- mini Spaces. Eğer duvara tabloyu yukarı çekin ve net bir alan kazanabilirsiniz olarak kare veya dikdörtgen masaları küçük mutfaklarda en iyi seçenektir. Bunlar gerektiğinde ekstra oturma kazanmak sağlayan da genişletilebilir çok yararlıdır. Daha pahalı olsa da, çünkü daha esnek mekan, düzenli evde alırsanız yatırım yapmaya değer.

- büyük yemek odalarında. metre bir sorun değilseniz, her şey gider. büyük kare yuvarlamak tasarımlar, dikdörtgen veya oval tablolardan. Onlar kayıp yer kazanmış ve yeniden moda oldu yuvarlak en yaygın olmakla birlikte, dikdörtgen parça üzerine bahis edilmektedir. kenarları olmayan -characteristic hatları ovaladas- ile görsel açıdan daha hafif yapmak. Ve tek bir merkezi ayak olanlar da çok daha rahat masaya oturmak bacakları engelleyen olmamalıdır Diners, içindir. Diğer bir avantajı olduğunu, birbirlerine daha yakın oturan daha Diners barındıracak ve ilişkileri teşvik izin vererek.

Galeri, 10 fotoğraf
SİZİN YEMEK MASASI TERCİH SÖYLEYİN NASIL ANLAT NE

santimetre Matter

yemek odası rahat için, anahtar tedbirleri saygı duymaktır. masada Diners gibi çevresiyle ilgili olarak tablo de. bir tasarım veya başka tablo seçmeden önce akılda Tenlas.

Dikdörtgen yemek masası ve kiler

- Bir akışkan yolu. İdeal olarak, masa ve en yakın duvar veya mobilya arasında cm korseli olmadan hareket etmek üzere en az 90 serbest bir boşluk vardır.

- masada. Genelde, her akşam genellikle yaklaşık 60 cm sandalyeler rahat silah ve 40 arka plan varsa 10 cm daha -bazı genişliği ihtiyacı var. Bu açık adım ile, sen hangi günlük olmak ve sahip uzay olabilir bağlı olarak yemek masası ölçmelisiniz ne kadar hesaplamak kolaydır. Basitçe masada oturmak isteyen insanların sayısına göre bu önlemleri (60 ve 40 cm, sırasıyla) çarpın.

Her akşam rahat olmak 60 cm genişliğinde ve 40 arka plan ihtiyacı

Bir örnek vermek gerekirse, dört dikdörtgen bir masa ideal boyutu 120 x 80 cm olacaktır. yuvarlak masa biraz azalır Mesafeler: çapında bir 120 cm 8-4 arasında veya 6 ve 6 barındırabilir 150 cm ölçüldüğünde.

Galeri, 10 fotoğraf
SİZİN YEMEK MASASI TERCİH SÖYLEYİN NASIL ANLAT NE

galeriyi girer ve kantinlerde farklı stilleri, boyut ve şekilleri önerileri tablolarla, seçmiş ilham alın.