Zemin, pencereler değiştirin veya bi banyo veya Obron reform ve pahalıdır. Biz çeşitli reformların açıklamak, biz telafi ve yanlış mitleri ortadan kaldırmak ne olduğunu söyleyeyim. Eğer bir bütçe bile yeni gibi evden ayrılır.

Değişim pencereler

Mit 1. "Bu bir Obron var ve pahalı". Hayır bir pencere 3-4 saat içinde monte edilebilir, böylece iki gün bütün değiştirilebilir. Ve fiyatını takdir (yaklaşık 510 € / veya termal mola ve zaten yüklü 4-12-4 gözlüklerle bir pencere 120x120cm lake alüminyum için), bazı bölgelerde yaklaşık% 20 karşılıksız yardımda kaydetti. Buna ek olarak, aynı zamanda beyanında% 20'ye varan düşebilirsiniz ve klima yılda yaklaşık 400 € kurtaracak.

Mit 2. "pencereler izolasyon koyun yoğuşturmalan, neme, her türlü engeller ...". Hayır dikkate odanın özelliklerini almalıdır. Oda çok neme maruz ve iyi havalandırma sahip olması durumunda Genellikle bunlar çok sıkı olmamalı; Nem yoğunlaşması dışında, Avlulara duvarları ... ve kuzey-bakan görünür veya biraz güneş alabilirsiniz.

kaldırım yenile

Mito 3. "seramik zemin çok hantal bir iştir değiştirin." fayans birbirine uygun ve bağlama malzemesini gerekmez çünkü yukarıda yüklenir sayılı Şimdi orada dilli topraklar, hiçbir işi yok. Buna ek olarak, kaşıntı kaydedip Solera verir. Yani burada yaklaşık maliyetinin ne olduğunu calcuar edebilir bir örnek: 20m2 bir salonda o tesviye edilecek olup olmadığını 36 € / m2 artı yükleme veya yaklaşık 18 € / m2 civarında 6-8 saat ve maliyeti koymak sürer. 

Mutfakta Değişiklikler

Mit 4. "yeni tezgah koyun mobilya değişen kapsar." Hayır mobilya dokunmadan yenileyebilirsiniz. giderler için, eski kaldırmak üzere, yaklaşık 36 € / saat mal olabilir ve yeni bir taş ise, taşçı 180 € yaklaşık şarj olur. Ayrıca microcemento (yaklaşık 80 € / m2) ile bindirebilirsiniz: (taşa gömülü eğer € 100) böylece ... demontaj kaydetmek ve lavabo delik açmak.

Banyoda Reformlar

Yanlış 5. "Bir spa çok pahalı". Hayır vardır sütunlar 49 € 'dan 6 jetleri ile küvet ve onları kolaydır: musluk çıkarılıp prizlere bağlanır.

Mit 6. "Bir duş için küvet değiştirme rahatsız edici bir reformdur". Hayır küveti desescombrar çıkarın ve bir tabak sadece 8 saat sürer yükleyin. Sonra, bir gün için kurumaya bırakın. iş temiz hale getirmek için, daha iyi bir duvar, aynı malzemenin bir yassı taban madeni reçineleri ve paneller koymak için (60 cm yüksekliğinde) ve her zaman daha hantal olan eksik alicatar etmez, ve aramak zorunda kalmamak Benzer fayans.  

Eğer bu tip herhangi reform yaptınız mı? Bu yazının yorumlarında deneyimlerinizi paylaşın.