İdeal oda kişiliğiniz, yaşam tarzınıza ve zevkinize gerçek bir yansıması olmalıdır. fonksiyonellik ve estetik arasındaki denge iki faktör bu alan için gerekli olan kadar, rahat rahat ve kendi hissediyorum, anahtarıdır.

Seramik zemin ve beyaz badanalı duvarlar ile oturma odası

Daha size uygun mobilya, renk veya dağıtım türünü seçmenize yardımcı olmak için, biz şık ilham olarak yirmi odalarla yaptık.

Galeri, 20 fotoğraf
20 SALONLARINDAN INSPIRARTE

Buna ek olarak, onların en iyi özelliklerini ve daha vurgulamak için, bir göz açıp kapayıncaya dekor için bir büküm vermek, renk ve dağıtım seçiminde başarılı olmak için bazı anahtarlarını ver.

oturma odası için Anahtar deco

  • Hedefi Evet. O (... kirli beyaz, kemik, fildişi) bin farklı tonları vardır. Onları bir araya geldiğinde aydınlık bir oturma odası istiyorsanız dahil dokular oynarlar.
  • Görsel saflık. Eğer keyfini çıkarmak istiyorsanız panoramik manzarası perfilerías olmadan cam paneller ile pencereler seçin.
  • Anlık değişim. Renk bir gözün bir kırpması içine oturma odası dönüştürmeye ile sihirli değnek olduğunu. Gri, pembe, yeşil ve mavi eğilim vardır.
  • Çok yönlü. Oda yer, sohbet bir kitap okumak ve yalnız ya da dinlenmek için esnek olmalıdır. Bunu unutmayın.
  • Saca karakteri. Eğer oturma odanızda kirişler veya eski öğeleri, restáuralos ve embellécelos vardır. Bunlar korunacak gerçek hazineleri.

Şimdi ilham koyduk, bu favori ev uzaya oturma odası dönüşümü ve çevirmek için teşvik zamanı.